Een paar dagen geleden was het mooi weer dus ben ik foto's van -jawel, originaliteit alom- bloemen gaan nemen. Ik vind ze best gelukt, aangezien ik niets van fotografie ken. Vraag me ook niet welk toestel ik gebruik, want zelfs dat weet ik niet.
Ik vind ze heel goed! Zeker als je nooit fotografeert, weet je wel de goede plaatjes te pakken! Een ander groot pluspunt, is dat je gelijk [i]scherpe[i] foto's plaats, en niet allemaal van die wazige dingen, zoals meestal met passtartenden Vooral foto 5 vind ik erg mooi, die lijkt ook van de beste kwaliteit.
Ik vind ze eerlijk gezegd echt veeeeelste klein om echt commentaar op te kunnen geven. Heb je ze niet gewoon in 'n formaat van 450 bij 600 of iets in die richting?
Mooie foto's, niet allemaal even scherp. Zal als ik jou was wel wat meer ruimte nemen voor een bloem. Af en toe lopen ze van de foto af, is wel zonde. En probeer ook uit verschillende richtingen foto's te maken, anders worden ze allemaal zo 'hetzelfde'.