Zo was ze lekker gaan galopperen in het moeras, toen het Penny opviel dat er hoefsporen liepen... Waar zou dat naar toe leiden? Op haar Zwart-Roze Arabieren hengst volgde ze het spoor in volle rengalop. En wat zag ze daar? Een heel mysterieus paard..
Penny steeg af, voorzichtig, stel je voor dat haar roze laarsjes vies werden! Had haar sloofje nog meer te poetsen. Hoewel ze normaal wel hield van een 'grapje' voor haar sloof.
Het was een mooie arabier, wit natuurlijk, maar nu verkleurd door het moeras. Het arme dier zat vast!
'' OH! Wat sieluhg!! ,, riep Penny uit. Ze had natuurlijk extra roze strikjes op zak, stel je voor dat er één uitviel bij Bonfire's Specialo XIVV. Ze deed het hele zakje in de manen van het mysterieuse witte arabier.
'' Zo, nu ben je een stuk minder sieluhg, '' Het paard stak natuurlijk zijn oortjes naar voren, want wie wordt er nou niet blij van de mooiste roze strikjes die je hebt in je manen? Ze haalde de witte arabier uit de modder en maakte het schoon met haar roze reserve borstels *Jaja, die had ze altijd bij d'r voor het geval Bonfire vies werd!
* De witte arabier was glánzend wit! Zo wit was nog nooit een paard geweest. Eerst keek Penny nog even of het een merrie óf hengst was, ze nam natuurlijk geen ruin mee naar huis! Stel je voor zeg..

Het was een merrie. Goedgekeurd. Alhoewel ze geen ervaring met merrie's had, alleen met hengsten, dûh! Er kwam raar spul uit de merrie en ze hinnikte als een gek. Is dit nou hengstig? Oké...
Ze sprong op de glanzende witte merrie en reed naar huis in volle rengalop. Bonfire's Specialo zal haar natuurlijk volgen, zoals iedereen doet.
Ze kwam thuis in Stal Pinki, haar stal aan haar roze huis. Ze ging naar binnen en vertelde haar ouders het verhaal. Ze waren dolblij met een merrie, ze hadden tenslotte pas een witte hengst gekocht van €1.000.000. Een dekhengst, dus je laat geen zwarte merrie dekken.. Penny vond het sieluhg voor de merrie dat ze voor de fok werd gebruikt, dus ze ging naar haar roze toren en ging opzoek naar de eigenaar.
Op haar roze computer, die stond op haar roze bureau waar ze aan zat, surfde ze eerst naar www.bokt.nl , dat was natuurlijk de beste site om te beginnen met zoeken.
Ze startte een nieuw topic, met haar géweldige verhaal en dat ze opzoek was naar de eigenaar. Al snel volgden reacties. Ze geloofde haar niet
WAAROM GELOVEN JULLIE ME NIET?!!!!
Hun reactie was klaar; haar naam Penny klopte helemaal. Penny was erg verdrietig en ging verder zoeken op internet. Zo kwam ze op marktplaats.nl. Ze plaatste een advententie. Al snel reactie, maar dan kopers! Ohnee, in haar roze -inmiddels donkere- wereldje had ze een foutje gemaakt. Ene zeker Anky van Grunsven was geïntresseerd.
ANKY VAN GRUNSVEN? Daar heb ik zúlke slechte verhalen over gehoord! Mooi niet dat háár mooie witte arabier daar heen gaat voor €2.000.000
Is ze helemaal gek geworden, ze rijd met allemaal slechte hulpteugels en stang.. 
Ze ging terug naar Bokt, dat massaal haar aan het uitlachen was.
'' WAT IS DIT? '' Penny schrok zich de pletter

Ze typte haar verhaal in een nieuw topic, maar dan in BrEeZaH-tAaL, want dat was hííp! En in het roze, dan zouden ze haar wel serieus nemen.
Toch niet, precies het tegenovergestelde. Ook kwamen mensen met de geruchte '' Hoe-herken-ik-een-penny- lijst ''
Ze negeerde het allemaal. Ze had inmiddels al een half uur gezocht, lang genoeg om heel Nederland aftezoeken dus. Ze hield de mooie arabische *of hoe je dat schrijft
* merrie lekker zelf! En ze gaf de naam; Mystery's Goldenwing.Al snel starte ze Z1, want dat had ze natuurlijk al gehaald in 1 maand. Al snel volgde Grand Prix en de hogere *
* wedstrijden/ niveau's.Penny werd heel beroemd met Mystery's Goldenwing, inmiddels Mystery's Goldenwing XIIVVVXIX

En ze leefden natuurlijk héél lang & gelukkig! * Penny reed namelijk tot haar 97e tot haar spijt. *



