Hij is mooi! Alleen iets meer contrast zou hem af maken. Vooral de ogen mogen een pak donderder. Maar hou er dan ook nog licht in. De hals gwn doen zoals je hem geschetst hebt. Op de foto is er geen hals te zien. Maar jou schets is ok.
Hee ziet er al mooi uit hoor! ik weet niet of ik nu de schets zie, maar hij is amper/niet ingekleurd en ik weet niet hoe jij dat altijd doet.. maar ik kleur meestal het hoofdstel ook in. ( misschien heb je dat ook wel en zie ik dus de schets )
En voor de ogen heb ik misschien wel een voorbeeldje Hier de link [nogal grote foto]: http://img146.imageshack.us/img146/9986 ... 0012mt.jpg Ik weet het de tekening is super lelijk maar dit was mn eerste tekening ik vond et oog wel gelukt kwa inkleuren: -het *witte* lichtje -de zwarte *pupil* -en de rest ervan
Misschien dat je allang al het oog zoals dit hebt.. maar ik zie alleen de schets waarschijnlijk;)
En ik wou nog even wat kwijt.. Ik vind hem eigenlijk heel mooi! helemaal als ik zie dat je het van die *kleine* foto'tjes hebt nagetekend! echt knap hoor.. ik doe meestal zo groot mogelijk uitprinten;) Maarja.. erg knap en ben benieuwd naar t resultaat:)
Omdat veel mensen nog steeds de schets zagen heb ik hem even opnieuw geuploaded, ik hoop dat ie nu wel goed, het is een slechte foto door de flits, maar ik heb nu even geen camera bij de hand om een nieuwe foto te maken