Mijn fototoestel is kapot, ik heb een Hp photosmart 735. Als ik hem aandoe komt er eerst te staan: Te card requires formatting press OK to cancel. Nou, dan klik ik op OK (kan niet anders) Dan staat er opeens: delete all images and files from the card? En dan moet ik weer op OK klikken, anders gaat niet. En dan gaat er opeens een groen en een rood lichtje knipperen en dan staat er in het wit op een rood schermpje: Unable to format. Weet iemand wat dit is? En wat ik er aan kan doen? Als dit topic verkeerd staaat, wil iemand hem dan verplaatsen nar war die dan wel hoort? Bedankt!
Je fotocamera is niet kapot, je kaartje moet geformateerd worden. Als je niet weet hoe dat moet, kijk dan in de gebruiksaanwijzing van het ding. Gewoon kaartje eruithalen, in je cardreader stoppen en ding formatteren, dan is er niets mee aan de hand.
Bovendien is het absoluut niet de bedoeling om na tien minuten je eigen topic nog maar eens om hoog te schoppen, de volgende keer gaat ie op slot.