Jij bent Asfaloth... Jij bent het witte Elfenpaard van Glorfindel Jij bent snel, wendbaar en kan de Nazgul voorblijven Jij bent bang van hen, maar bent nog steeds strijdbaar Als je oog in oog met ze staat
Jij bent vol vertrouwen, want Jij weet diep in jouw hart dat Glorfindel de machtige Elfenheer Jou kan beschermen,
Wat een supertekening weer, met bijpassend gedicht nog wel. Is het voor jou niet moeilijk om in "real live" te leven met al die fantasy paarden, elven en draken?
juist z'n hoofd/nek houding vind ik apart, de oortjes er zo bij, het geheel klopt gewoon (als ie dan in die postie met z'n hoofd de oortjes naar voren heeft, is het erg onrealistisch!)
het is idd fijn om weg te dwalen door fantasy, maar het is zeker niet moeilijk om in de realiteit te blijven
Tja, in de film heeft asfaloth een hoofdstel om, dus heb ik die ook gebruikt in de categorie tolkien/movie.
Was trouwens zeer leuk, toen ik hem weer uit de expositie had gehaald om hem in de auto te leggen vroeg iemand aan mij waar ik die tekening gekocht had, was ultiem verbaasd dat dat mijn eigen werk was. Het gedicht is door iemand meegenomen maar goed, dat kan ik nog wel eens uitprinten, was toch duits...
Du bist...
Du bist Asfaloth... Du bist das weiße Elbenpferd Glorfindels. Du bist schnell, wendig und hälst Vorsprung vor den Nazgul Du hast Angst vor ihnen, aber du bist noch immer kämpferisch, Wenn du ihnen Auge in Auge gegenüberstehst.
Du bist voller Vertrauen, weil du tief in deinem Herzen weißt, dass Glorfindel, der mächtige Elbenherr dich beschützen kann
ghi
maar goed, ik ben weer terug van vakantie dus ik ga ook weer aan de slag met m'n lijstje, waarvan ik niet kan zeggen wanneer ik wie z'n paard ga tekenen, want ik teken in m'n eigen tempo. Ben nu bezig met portret van Amon.
Ha weer terug van weggeweest Heb je nog ergens een verslagje van je dagen geschreven of krijg ik dat via een Pb'tje nog te horen, want ben razend benieuwd hoe je het hebt gehad.
En die laatste zin vondt ik helemaal perfect hihi, Amon en ik zijn heeeel nieuwsgierig