Kamer veranderen, iemand tips?

Moderators: Essie73, NadjaNadja, Muiz, Telpeva, ynskek, Ladybird, Polly

Toevoegen aan eigen berichten
 
 
Rixt_

Berichten: 1400
Geregistreerd: 16-04-05
Woonplaats: Leeuwarden en Stiens

Kamer veranderen, iemand tips?

Link naar dit bericht Geplaatst door de TopicStarter : 03-07-05 15:01

Deze zomer wil ik mn kamer compleet veranderen. Ik zal nu proberen te beschrijven hoe ik hetn u heb:

Verschillende kleuren geel behang. Geel op de houten balken (heb shuine balken in mn kamer) veel foto's posters op de muur, veel boeken in een kastje gepropt, overal hangen paardendingen o.a hoofdstellen, en andere dingen die ik op dit moment niet nodig heb.

Ik wil een meer overzichterlijke kamer, Zelf dacht ik aan blauw/lichtblauw zoiets.

heeft iemand tips of foto's hoe zijn/haar kamer eruit ziet?

Eefske

Berichten: 4747
Geregistreerd: 26-02-05
Woonplaats: Rotterdam

Re: Kamer veranderen, iemand tips?

Link naar dit bericht Geplaatst: 03-07-05 15:19

This is my room:

Afbeelding

Afbeelding

Afbeelding

Afbeelding

Hij is nog niet helemaal af, want we wonen er nog niet zo lang. Ik moet bijv. nog andere gordijnen enzo en ik krijg nog een wasbak... maar dat komt nog wel..:p

kus eva

Rixt_

Berichten: 1400
Geregistreerd: 16-04-05
Woonplaats: Leeuwarden en Stiens

Re: Kamer veranderen, iemand tips?

Link naar dit bericht Geplaatst door de TopicStarter : 03-07-05 15:22

Die groen vind ik een hele mooie kleur!!
btw, wat een prijzen

Eefske

Berichten: 4747
Geregistreerd: 26-02-05
Woonplaats: Rotterdam

Re: Kamer veranderen, iemand tips?

Link naar dit bericht Geplaatst: 03-07-05 15:25

Hi hi thanks... Maar nog even een tiop voor je ge-re-stylde-kamer je hebt bij de Ikea enzo heel handige opbergmeubeltjes, zijn heel handig als je daar al je troep in propt dan heb je veel meer ruimte..:p

Mizora

Berichten: 18459
Geregistreerd: 08-02-05
Woonplaats: Oudenhoorn

Re: Kamer veranderen, iemand tips?

Link naar dit bericht Geplaatst: 03-07-05 17:05

die zijn inderdaad heel handig, als geen niet een supervader heb als ik, mijn hele kamer is met de hand gemaakt, zowat helemaal van hout, door mijn vader op maat gemaakt en in elkaar gezet en door mijn moeder geverft. Zoals je denk ik al hoort ben ik er een beetje (super)trots op. Ik zal zo ook nog wat foto's erop zetten.

halibut
Berichten: 1320
Geregistreerd: 23-09-03

Re: Kamer veranderen, iemand tips?

Link naar dit bericht Geplaatst: 04-07-05 00:29

Mijn kamer is ook helemaal gerestyld laatst Van sombere zolderkamer ben ik nu naar witte muren, gele balken, donkerblauwe kasten. Bij Ikea een spijkerstofbank + voetenbank en spijkerstof bureaustoel. Voor planken etc heb ik iets van berkenhout ofzo, allemaal lekker licht en zomers

Anoniem

Re: Kamer veranderen, iemand tips?

Link naar dit bericht Geplaatst: 04-07-05 00:59

Een tip, maak een grondige schoonmaak, zoek alles uit wat echt weg kan, wat onder het kopje sentiment kan, en wat handig is. Wees daar ook streng in voor jezelf!

Je zegt dat je boeken opgepropt in de kasten zitten, je zou bijvoorbeeld bij de Gamma 1 of 2 of 3 (gelang je hoeveelheid boeken) van die Oslo boekenkasten in de kleur beuken halen. Dat geeft wat meer sfeer, en die zijn maar 20 of 30 euro per stuk. Die vul je door per plank je boeken te ordenen, bijv. per auteur of onderwerp. Bijv. paardeninfoboeken bijeen, paardenleesboeken bijeen, literatuur of andere soorten boeken bijeen. Dan vul je een schap, en afwisselend laat je een schap leeg maar vul dat met je prijzen, of een paar leuke knuffels, of een aantal foto's ingelijst. Ook voor je boeken kan je kleine frutsels zetten

Wbt fotoposters, wat heb je nu? Probeer het niet te druk te maken, maar zorg voor als je ergens een groot leeg vlak te hebben, die met 1 poster of 2-3 kleinere foto's te vullen. Je zou ook voor zo'n grote klok voor aan je muur gaan kijken. Of je foto's in mooie lijstjes steken die gelijk van kleur/vorm zijn. Eenheid brengt rust

Wil je meer overzicht, richt je kamer dan in hoekjes in. Bijv. een slaaphoek wat een beetje afschermd is door je klerenkast ervoor te zetten. Een werkhoek aan de andere kant met je bureau en een stoel ervoor, en aan de zijkant je kasten bijv. Zorg voor een groot oppervlakte lege vloer en zet je meubels aan de kant. Eventueel kan je ook nog ergens in een hoek een luie stoel zetten?

In jouw geval zou ik denk ik licht en rustig behang kiezen, iets van creme of gebroken wit ofzo. Hangt ervanaf wat ik op de rollen in de winkel zou zien Je balken dan met donkerblauw of lavendelblauw. Hierdoor wordt je kamer wat koeler en lichter wat dus ook ruimer is. Je zou ook een nieuw dekbedovertrek kunnen kopen in eenzelfde kleur blauw, of andere accenten in die blauw van je balken aanbrengen in je kamer. Bijv. wat blauwe kussens in een luie stoel?

Wbt paardenspullen, wat hangt er? Kapotte hoofdstellen en andere zooi ter decoratie? Probeer dan te bedenken of dat nog past bij de persoon die jij bent. Of zijn het meer spullen zoals bandages, sjabrakken, en ander leer wat je niet gebruikt? Ruim die dan op in bijv. stapeldozen/kratten, zodat dat weg is.

Rixt_

Berichten: 1400
Geregistreerd: 16-04-05
Woonplaats: Leeuwarden en Stiens

Re: Kamer veranderen, iemand tips?

Link naar dit bericht Geplaatst door de TopicStarter : 04-07-05 09:38

Ja misschien moet ik eens wat weggooien. Dat is makkelijker gezegd dan gedaan, ik heb nu spul op mn kamer wat ik al jaren niet gebruik eigenlijk kan dat ook wel weg. Misschien dat het daardoor gelijk rustiger wordt.

Miem

Berichten: 104
Geregistreerd: 07-04-05
Woonplaats: Walcheren

Re: Kamer veranderen, iemand tips?

Link naar dit bericht Geplaatst: 04-07-05 23:39

Ik heb zelf lavendelblauw met wit, plafond wit, balken lavendel en houten bed,kastjes enzo.

Kastjes die dicht kunnen geven meer rust dan open dingen. En van die opbergdozen waar je losse tijdschriften/papieren in kunnen zijn ook handig.

Wat iemand al schreef, voor je begint alles leeghalen en flink opruimen, ik kon dat vroeger ook niet goed maar tegenwoordig gaat het steeds makkelijker. En hoe minder troepjes, hoe rustiger je ruimte.

Wat ik ook mooi vind is de muren allemaal wit, en 1 muur knalrood ofzo. Dat fleurt erg op, het is niet druk omdat het maar 1 muur is. Doe dit niet met de muur waar je gelijk tegenaan kijkt als je binnenkomt maar een zijmuur, of de muur waar de deur inzit.

Ben benieuwd naar het eindresultaat.

Rixt_

Berichten: 1400
Geregistreerd: 16-04-05
Woonplaats: Leeuwarden en Stiens

Re: Kamer veranderen, iemand tips?

Link naar dit bericht Geplaatst door de TopicStarter : 05-07-05 09:16

Dat is een leuk idee Ik ga dan denk ik de hele kamer een lichte kleur wit verven (creme of heel heel licht blauw) en dan en muurtje een felle kleur
Wanneer het klaar is zal ik hier de foto's plaatsen... Maar dat duurt nog wel even denk ik moet nog met alles beginnen.
Ja ik moet ook alles nog leeghalen.. dit zal wel een tijdje duren aangezien ik nu echt te veel spul heb in een paar vierkante meter.....