
Ik ben in het najaar van 2022 begonnen met tekenen/schilderen. Als puber ook wel wat gemaakt, maar daarna zeker een jaar of 15 letterlijk niets creatiefs meer gedaan. Toen begon het opeens weer te kriebelen dus opnieuw begonnen en nog volop aan het experimenteren en leren.
Ik teken het liefst natuur, en dan soms bewust als een soort “kinderillustraties” en andere keren probeer ik het realistischer weer te geven. Ik ben nieuwsgierig naar welke stijl jullie het meest aanspreekt, en natuurlijk zijn tips ook altijd mooi meegenomen!
Hierbij een greep uit mijn werk van de afgelopen 12 maanden.
Met potlood:





Met aquarel:









En vandaag iets totaal anders geprobeerd, een snel/vrij werk, eigenlijk gewoon lekker kliederen, om wat losser te worden want het hoeft niet altijd zo serieus. Met acryl:
