Ik heb altijd van tekenen gehouden, het is een altijd maar weg gezakt, maar nu ik weer met kindeeen werk en er een hele muur zit die ik kan betekenen met krijt, begint het weer te kriebelen. Alleen.. Ik heb werkelijk waar geen idee waar ik moet beginnen.
Wil graag het boek en sketch yournal book van Paperfuel kopen, omdat ik de tekeningen erg aantrekkelijk vind voor kinderen en er toevallig ook een sketch book verkocht wordt. Want daarin is ook zoveel keuze

Verder ben ik op zoek naar goede potloden en kwam ik het met van Windsors en Newton tegen die toevallig in de aanbieding waren, maar ik zie ook van bruynzeel/ Faber & Castell en nog meer verschillende merken.
Welke merken raad bokt aan om mee te beginnen? Ik weet nog niet of ik het altijd blijf doen of het leuk blijf vinden, dus het moet geen bizarre kosten aan verbonden zijn, maar wil wel graag een beetje goede kwaliteit. En wat heb ik buiten grafiet potloden, gum, normale potloden ed nog meer nodig?
Hopelijk kunnen jullie me helpen!
