1.Begin November mocht ik 30 jaar oude shetlander Flits fotograferen. Ze wouden graag ook wat unicorn foto's, dus dit hebben we zeker uitgewerkt!

2.Weekje later mocht ik arabier Amiel fotograferen, de bomen waren nog steeds mooi in de herfst kleuren!

3.En nog even een foto samen met eigenaar Manon en haar jack russel.

4.

5. Ik mocht chihuahua Daisy ook fotograferen. Handig zulke kleine hondjes die je overal op en tussen kan zetten hahha

6.

7. Ik wou nog graag even weer oefenen met wat urban foto's met honden, dus een oproepje gedaan, en op pad gegaan met deze knappe hond Chico. Eenmaal in de stad kwamen we nog een hele sinterklaas intocht tegen. Zonder sinterklaas


8.

9.

10. Ook mocht ik deze knappe friese hengst Lorenzo fotograferen.

11. De broerekerk in bolsward stond op mijn bucketlist om eens te fotograferen. Dus toen ik zag dat Ryanne Marije daar een meeloopdag organiseerde heb ik me opgegeven. Mn 2e keer een meeloopdag, vant voorjaar een keer bij Laura Dijkslag, maar ik was toen de enige deelnemer, super relaxed. Maar nu dus voor het eerst met een hele groep. Was super gezellig. Ryanne had 2 gave modellen geregeld. Welsh pony Bas en Friese Dekhengst Nane 492. De eigenaren van Nane hadden de kinderen Tineke en Hilbrand mee om ook met Nane te poseren, maar dochter Tineke wou ook wel even met pony Bas op de foto. Echt mega gave foto's kunnen maken en ik hoop in de toekomst hier zelf eens wat te gaan organiseren! Weer een nieuw doel voor de bucketlist haha.
Pony Bas met Tineke

12.

13. friese hengst Nane 492

14. Ook een paar met kerstkrans gemaakt.

15. En samen met Tineke
