Moderators: Essie73, NadjaNadja, Muiz, Telpeva, ynskek, Ladybird, Polly
Deels omdat ik als 'semi-professional' (als in, ik verdien een zakcentje met opdrachten maar het is voor mij grotendeels nog steeds een hobby) met zo'n beetje het instapmodel van Huion werk en dat al meer dan voldoende vind om mee te werken.
Het tekent ook zonder scherm heel erg natuurlijk en als je nog niet 'verwend' bent met een schermtablet mis je het scherm ook zeker niet.
. _Cathalijne schreef:Geen ervaring met huion, maar wel recentelijk een tablet zonder scherm gekocht (vooral voor notetaking, en voor schematische tekeningen van de opleiding). Het idee is in het begin inderdaad even wennen. Iemand vertelde mij toen dat je er niet te veel over na moet denken. Normaal als je een muis gebruikt kijk je ook niet naar je muis, maar kijk je naar je scherm hoe de cursor beweegt. Met die gedachte in het achterhoofd kon mijn hoofd vrij snel de switch maken, en inmiddels ben ik prima tevreden met mijn 70 euro tablet zonder scherm.