


Het vosje heeft nog wat problemen.

Kaakje rechts stoort mij en ik krijg dat echt ‘spitse’ er niet zo mooi in. Wellicht als ik meer schaduw durf aanzetten maar ben ook wat bang om hem te verpesten.
mijn moeder zag me gisteren er aan bezig en die zei meteen dat ze ‘m prachtig vond dus ik overweeg om deze even zo te laten zodat ie naar mijn moeder kan en dan met een nieuwe versie nog eens proberen.
Hoe meer details ik op een centimeter kan proppen hoe liever.
Vergelijk de afstanden met elkaar. Wat is de afstand van de 2 buitenste ooghoeken in vergelijking met de afstand van bovenrand neus naar begin voor voorhoofd. Afstand begin kin naar bovenrand neus in vergelijking met afstand tussen de 2 binnenste ooghoeken enz. Dit doe ik vluchtig met mijn penseel en zet daarna die afstanden gelijk op doek.