Ik begon een instagramaccount voor onze katten te maken, dit voornamelijk zodat ik weer meer motivatie en inspiratie zou krijgen om te fotograferen. Inmiddels hebben we al 2500 volgers (wohoo!) Voor de geïnteresseerden: @guus_thepuss.
Ik had nog steeds mijn oude Nikon D7000. Echter begon het steeds meer te kriebelen om te upgraden dus zodoende kwam de D7200. Deze viel mij toch erg tegen wat betreft low light situaties helaas. Na wat onderzoek gedaan te hebben toch overgestapt naar Canon. Daarvan heb ik de 6D gekocht waar ik erg blij mee ben!
We beginnen met 2 foto's die zijn geschoten met de D7000:
1 van onze katten, Mira.

Ook ging ik proefshooten voor afgelopen 22 dec, we zouden namelijk een fotoshootsessie houden bij Matsje Hannema @ Stal Kinnema

En toen, kwam de D7200. Helemaal enthousiast en met de 50mm 1.8 naar het stadspark in Groningen gegaan!


Ook wat foto's van de katjes gemaakt


En ja, toch een beetje saai om alleen de katten steeds op de foto te zetten. Dus een oproepje geplaatst op facebook met de vraag of ik wat honden mocht fotograferen voor een kleine vergoeding. Een paar daarvan heb ik geselecteerd. Echter duurde het even in verband met het slechte weer, maar uiteindelijk kunnen hebben we een sessie kunnen plannen!
De hond Mila. Zij is een hulphond in de vorm van 'aaihond'. Een prachtige en mega lieve zwarte Russische terrier.


Beau en Jingles


En Gracie, de Prazsky Krysarik van mijn moeder!


En toen kwam de Canon 6D. Ook echt net op tijd voor de fotoshoot 22 dec! 13 modellen deden mee en ik moest natuurlijk de camera ook nog leren kennen. Hier heb ik gelukkig nog genoeg tijd voor gehad. Hierbij 2 foto's van de shoot.
De Friese merrie Maaike-Antsje van Matsje

En de shetlanderhengst Binky!

Op naar een mooi 2019 waarin ik nog meer kan oefenen!
