[DIGI][WIP] Portfoliomateriaal

Moderators: Essie73, ynskek, Ladybird, Polly, Muiz, Telpeva, NadjaNadja

Toevoegen aan eigen berichten
 
 
Nayomie
Berichten: 32854
Geregistreerd: 31-12-10

[DIGI][WIP] Portfoliomateriaal

Link naar dit bericht Geplaatst door de TopicStarter : 29-08-17 12:40

Heyhey,

Het is een tijdje geleden dat ik een topic op bokt heb geplaatst wat betreft tekenen. Heb sinds kort een nieuwe laptop. Helaas ben ik daarmee ook alle oude bestanden kwijt geraakt. Moet dus nu nog een manier vinden om in mijn dropbox te kunnen waar ik ze ingestopt heb, als ik uberhaupt nog weet welke dropbox van mij :')

In de tussentijd ben ik weer gemotiveerd geraakt door een paar streamers om toch weer eens te tekenen. Goed moment om ook mijn portfolio weer eens uit te breiden. Laatste paar maanden ben ik alleen op opdrachten gebleven namelijk. :P

Goed, hier de work in progress.


Afbeelding

Afbeelding

Afbeelding


Nu maar zien hoe deze gaat worden :D

puppy1128

Berichten: 5073
Geregistreerd: 20-11-12
Woonplaats: Den Helder

Re: [DIGI][WIP] Portfoliomateriaal

Link naar dit bericht Geplaatst: 29-08-17 12:47

Leuk! Ik volg! :D

Nayomie
Berichten: 32854
Geregistreerd: 31-12-10

Link naar dit bericht Geplaatst door de TopicStarter : 29-08-17 13:06

Leukleuk! :D Poeh he, nooit moeite de ogen gehad, en nu ineens is voelt het alsof het zo lang geleden is dat ik een oog getekend heb dat het niet meer lukt :')

d4rkhorse
Berichten: 1052
Geregistreerd: 22-10-15

Re: [DIGI][WIP] Portfoliomateriaal

Link naar dit bericht Geplaatst: 29-08-17 21:58

ik volg ook <3 ga je vanavond nog een live stream doen? :)

Wiskey1
Berichten: 1675
Geregistreerd: 15-01-17

Re: [DIGI][WIP] Portfoliomateriaal

Link naar dit bericht Geplaatst: 30-08-17 06:08

Ook ik volg! Begint er best wel op te lijken! Gaaf! Ben heel benieuwd

angelastolk

Berichten: 579
Geregistreerd: 27-07-13
Woonplaats: Ridderkerk

Link naar dit bericht Geplaatst: 30-08-17 12:18

Leuk, ik volg! :D

Equisync

Berichten: 5307
Geregistreerd: 22-05-09
Woonplaats: Zuid Limburg

Re: [DIGI][WIP] Portfoliomateriaal

Link naar dit bericht Geplaatst: 30-08-17 13:11

Nou bij het zien van WIP 1 wilde ik bijna het topic wegklikken, tot ik WIP 3 zag :o
Ik volg, ziet er al veelbelovend uit!

Nayomie
Berichten: 32854
Geregistreerd: 31-12-10

Re: [DIGI][WIP] Portfoliomateriaal

Link naar dit bericht Geplaatst door de TopicStarter : 30-08-17 16:08

Thanks allemaal! :D
Ja zo begint het Superassie, begint altijd lelijk :')

d4rkhorse
Berichten: 1052
Geregistreerd: 22-10-15

Re: [DIGI][WIP] Portfoliomateriaal

Link naar dit bericht Geplaatst: 12-09-17 10:17

Nog een update?

Nayomie
Berichten: 32854
Geregistreerd: 31-12-10

Re: [DIGI][WIP] Portfoliomateriaal

Link naar dit bericht Geplaatst door de TopicStarter : 12-09-17 11:05

Yupyup, niet grote update, maar wel iets :j
Afbeelding

Nayomie
Berichten: 32854
Geregistreerd: 31-12-10

Link naar dit bericht Geplaatst door de TopicStarter : 20-04-18 19:04

Oke, ik heb hem wat laten verstoffen, maar desondanks toch weer mee bezig gegaan :j

Afbeelding

Wiskey1
Berichten: 1675
Geregistreerd: 15-01-17

Re: [DIGI][WIP] Portfoliomateriaal

Link naar dit bericht Geplaatst: 20-04-18 22:33

Wat ben je ineens opgeschoten! Hij lijkt echt sprekend

Nayomie
Berichten: 32854
Geregistreerd: 31-12-10

Re: [DIGI][WIP] Portfoliomateriaal

Link naar dit bericht Geplaatst door de TopicStarter : 20-04-18 22:36

Dank je wel! Ja kreeg laatst als advies om in lagen te gaan werken i.p.v. steeds bepaalde stukjes detailleren. A. Het werkt motiverende. B. Het algemene beeld klopt meer als je over een langere tijd eraan werkt. Dus toen besloten om eerste deze laag te doen en dan steeds wat gedetailleerder te werk gaan :D

Nayomie
Berichten: 32854
Geregistreerd: 31-12-10

Link naar dit bericht Geplaatst door de TopicStarter : 23-04-18 15:24

Weer een stukje verder. Motivatie is alleen wel weer flink gedropt. Weet niet waar het vandaan kwam, ik vroeg advies over het maken van een vacht van bijvoorbeeld een hond of een kat. En opeens kreeg ik commentaar dat ik mijn tekeningen niet zelf maak (kreeg al het verwijt dat ik het gestolen had. Diegene had een tekening van mij gegoogeled en kreeg je als resultaat die afbeelding meerdere keren, maar omdat die op deviantart gefavoriet zijn, krijg je dat ook op google te zien.). Toen vervolgens dat niet standhield omdat ik toch echt zelf maak, was opeens het verwijt dat ik mijn kleuren niet zelf kies, ik gewoon een filter over het paard heen doe, omdat mijn achtergronden en andere voorwerpen ook ruk zijn := Tja, wat moet je daarop zeggen? Ik weet dat achtergronden niet mijn sterkste kant is, andere voorwerpen wil ik graag leren, en dat had ik daar ook gezegd van 'iemand tips voor...' en dan dit. >;) Dus ik ben mijn motivatie kwijt. Want welk nut heeft het om te tekenen als mensen het toch als bullsh*t ervaren :=


Afbeelding

Bimmerd

Berichten: 778
Geregistreerd: 06-04-14

Re: [DIGI][WIP] Portfoliomateriaal

Link naar dit bericht Geplaatst: 23-04-18 16:13

Bahh zulke commentaren zijn zo rot. Prima als je iemand gewoon vraagt naar z'n werkwijze maar meteen met beschuldigingen gooien zonder ook maar een greintje bewijs aan te kunnen leveren, bahh, niet okay (recent iets soortgelijks meegemaakt dus weet helaas hoe het voelt).
Sowieso, wanneer iemand gewoon veel tijd in 1 bepaald onderwerp steekt, is het kei logisch dat dat onderwerp (in dit geval paarden) er super sterk uitkomen en de rest misschien wat achter is gebleven. Ik bak ook niks van achtergronden, betekend niet meteen dat alles wat je wel kan tekenen gejat is.
Dan kan je half creatief bokt beschuldigen van plagiaat en al dat gedoe. Hoeveel mensen hier hebben zich duidelijk gespecialiseerd in paarden en hebben wat meer moeite met bijvoorbeeld andere diersoorten of voorwerpen of achtergronden? Ik gok zo een hele hoop.

Ik blijf je tekeningen gaaf vinden, en dit is echt al een prachtig staaltje werk. Die tip om eerst grof te werken en dan in detail te gaan is een hele goede. Daardoor lijkt deze laatste WIP al bijna op een afgewerkt iets. Je ziet al meteen waar het heen gaat. Ik ben fan *\o/*

Nayomie
Berichten: 32854
Geregistreerd: 31-12-10

Re: [DIGI][WIP] Portfoliomateriaal

Link naar dit bericht Geplaatst door de TopicStarter : 25-04-18 11:59

Bij dat soort commentaar zou je haast zeggen 'jaloezie' of 'ongeloof' of iets dergelijks. Ik snap ook niet waarom sommige mensen dit soort overhaaste conclusies kunnen trekken. Inderdaad, zoals jij zegt, vraag naar de werkwijze. Hoe kom je ergens op, heb je een work in progress om te tonen, close up of iets dergelijks. Maar kennelijk is het blijkbaar al onmogelijk om zoiets te tekenen (wat ik onzin vind, beetje oefenen kan iedereen dit :') ) als je dit met de muis tekent en niet met tekentablet. Wat tegenwoordig een must lijkt te worden (en ik mogelijk ook moet gaan doen ivm opleiding).

Toen ik zei dat ik eigenlijk alleen paarden teken, kreeg ik al de opmerking dat ik het 'savant-syndroom' heb := :') Ik word zo misselijk van zulke reacties.
Bepaalde dingen ben je beter in dan andere dingen. Zoals een tekening, heb ik een paard getekend en zit een ruiter met jurk op. Ik heb van mijn godganze leven nooit een jurk getekend dus logisch dat het niet helemaal in lijn ligt met de rest. Maar om dan zulke dingen te zeggen, frustreert echt en demotiveerd ook enorm. -O-

Ja echt he, goeie tip was dat. Ik vond het altijd eerst zelf te veel moeite, maar je ziet toch meer wat overeenkomsten met het idee van tekenen zodat het meer een geheel wordt. Dan wordt het tekenen van lichamen op deze manier ook een stukje makkelijker :D

Dankjeweeeeeel Hannah <3 Kan jouw reacties altijd enorm waarderen :*

Afbeelding
Goed, hoofdstel maken vond ik niet zo'n leuk werkje _O-

Bimmerd

Berichten: 778
Geregistreerd: 06-04-14

Re: [DIGI][WIP] Portfoliomateriaal

Link naar dit bericht Geplaatst: 25-04-18 16:13

Pure jaloezie ja, ga daar maar vanuit. Ik ken nog wel meer mensen die prachtige tekeningen kunnen maken met de muis, een tekentablet is echt geen garantie tot goed kunnen tekenen, het is maar net waar je je in specialiseert. Net zoals mensen die prachtige kunstwerken met olieverf maken, is geen garantie dat wanneer ze aquarel gaan gebruiken dat ze ook direct meesterwerken kunnen maken. Zelfde principe :j

En pffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffff die opmerking, laat het persoon maar in een grote berg paardenpoep zakken, belachelijk. Ik weet, makkelijker gezegd dan gedaan, maar lekker niks van aantrekken van zo iemand. Zulke mensen zijn het echt zo niet waard. Gelukkig weten wij beter }:)

Hoofdstel ziet er mooi uit! Zal wel een flink priegelwerk geweest zijn maar als je het mij vraagt zeer geslaagd +:)+
(en hopelijk motiveren mijn berichtjes je ook om lekker door te tekenen *\%/* )

Nayomie
Berichten: 32854
Geregistreerd: 31-12-10

Re: [DIGI][WIP] Portfoliomateriaal

Link naar dit bericht Geplaatst door de TopicStarter : 25-04-18 17:49

Jaloezie, geen idee, hoe kun je in godsnaam jaloers hierop zijn _O- Maar heb even een onafhankelijk persoon hierover geinformeerd die er niet bij betrokken was, maar zojuist wel teruggelezen heeft. Die zei ook dat sommige mensen daar gewoon als iets goed is en met de muis getekend is, ze argwaan krijgen. Gekkigheid :')

Dat soort mensen hebben naar mijn idee een bepaalde visie en gebrek aan inlevingsvermogen. :+ Mag ik dat wel zo zeggen _O-

Lief, dank je wel. En uiteraard! :D <3

Sophie_Wind

Berichten: 828
Geregistreerd: 05-03-17
Woonplaats: Limburg

Re: [DIGI][WIP] Portfoliomateriaal

Link naar dit bericht Geplaatst: 25-04-18 17:52

Wat een super mooi hoofdstel!
Ik zou je er niet van aantrekken, je weet zelf dat je het zelf gemaakt hebt, en wij weten het ook.
Hij is echt heel erg mooi aan het worden!

SpeechLess

Berichten: 2325
Geregistreerd: 09-06-10

Link naar dit bericht Geplaatst: 25-04-18 18:36

Wat flauw dat iemand zoiets zegt over je tekenkunsten zeg..
Nayomie schreef:
Jaloezie, geen idee, hoe kun je in godsnaam jaloers hierop zijn _O-

Dat kan wel degelijk hoor :D Ik vind het echt super knap en zou dit zelf echt nooit kunnen! Er zullen vast mensen zijn die bepaalde dingen beter/mooier kunnen, maar daarnaast zijn er ook een hele hoop mensen die een stuk minder goed kunnen tekenen dan jij :j
Ik ben heel benieuwd hoe de tekening uiteindelijk wordt! Ik vind hem nu al erg mooi worden.

Nayomie
Berichten: 32854
Geregistreerd: 31-12-10

Re: [DIGI][WIP] Portfoliomateriaal

Link naar dit bericht Geplaatst door de TopicStarter : 25-04-18 19:28

Dat is zeker waar Sophie :j En dank je wel. :D

Dat is zeker zo, Speechless. Zijn altijd mensen die veel beter zijn (in andere dingen). En eigenlijk is vergelijken helemaal niet goed. Al doe ik het stiekem veel te veel :')

Ik heb dit ervan gemaakt. Ben niet helemaal tevreden eigenlijk nog, maar heel veel beter zal het me ook niet lukken denk ik. :')

Afbeelding

Wiskey1
Berichten: 1675
Geregistreerd: 15-01-17

Re: [DIGI][WIP] Portfoliomateriaal

Link naar dit bericht Geplaatst: 25-04-18 20:11

Hij wordt echt mooi! En ik herken zijn blik ook erin, dus dat heb je goed gedaan

Dispar_Vulgo

Berichten: 3159
Geregistreerd: 23-12-10

Link naar dit bericht Geplaatst: 25-04-18 20:56

Heel gaaf! Vooral dat hoofd, is echt realistisch!
Hoe maak je zo’n tekening?
Las al dat je het gewoon met een muis doet en dan in photoshop ofzo? Gebruik je een goede foto om ‘over te trekken’?
Ben heel benieuwd, zou het ook wel eens willen proberen!

Sophie_Wind

Berichten: 828
Geregistreerd: 05-03-17
Woonplaats: Limburg

Re: [DIGI][WIP] Portfoliomateriaal

Link naar dit bericht Geplaatst: 26-04-18 09:06

Hij is heel mooi geworden! Maar die witte lijnen op zijn billen vallen wel erg op, kun je die nog bruiner maken of wordt het dan niet meer zo mooi? zou het niet leuk zijn om ook wat groen in je achtergrond te mengen?
Maar ik vind hem echt heeeeeel erg mooi geworden!!

Pluizebolpum

Berichten: 5006
Geregistreerd: 01-09-07
Woonplaats: Thuis

Link naar dit bericht Geplaatst: 26-04-18 09:50

Poeh, wat suf dat je neergehaald wordt, zeg. Laat ze lekker en zie het als een compliment. Blijkbaar vinden ze het van zo'n niveau dat ze het zelf nooit zo zouden kunnen en dan is het dus nep. Probeer gewoon trots te zijn op wat je maakt, want het is echt wel mooi.

Ik vind dat schaduwstuk van het hoofd echt heel mooi en ik wil aan de oortjes trekken. Ik heb, tot ongenoegen van mijn vzpaard, een ding met oortjes, daar moet ik aan zitten. En als oortjes goed getekend zijn krijg ik ook die neiging. Dat stukje glans op de gevlochten maantop is ook zo knap, net als de borst, die ziet er zo fluwelig uit dat ik wil aaien. En als ik aai en trekneigingen krijg is het gewoon knap werk. Punt. En nou gewoon weer gemotiveerd raken, lekker doorgaan met 'kliederen' en alleen luisteren naar complimenten en opbouwende kritiek, wordt je beter van dan dat gezeik van zuurpruimen.

(en al zou je natrekken en filteren, ook dat moet je kunnen...op kantoor krijgen ze mijn Gimp programmaatje al niet eens aan, overtrekken en colorpicking zijn nog drie bruggen te ver en dat zijn dan mensen die dingen doen met excel waar ik glazig van ga kijken :') )