Let er in ieder geval op dat er voorwaarden vast zitten aan het aftrekken van kosten voor werkkleding.
Bij Polo's, T-shirts, truien, etc. die je dus ook "gewoon" zou kunnen dragen, gelden deze aanvullende voorwaarden:
Citaat:
Is de kleding ook geschikt om buiten uw onderneming te dragen? Dan moet de kleding zijn voorzien van een beeldmerk met een oppervlakte van minimaal 70cm2. Het beeldmerk moet verwijzen naar uw onderneming.
Is de bedrukking van het beeldmerk kleiner, dan moet je die werkkleding dus gewoon privé betalen. Je mag de kosten dan niet aftrekken van je winst.
Ik heb inmiddels verschillende kledingstukken gehad.
Van polo's tot truien en vesten en jassen...
Vooral belangrijk is dat het er groot genoeg op staat. Niet alleen om die richtlijn te halen, maar vooral ook om te zorgen dat je tekst goed leesbaar is.
Mijn eerste polo die ik liet bedrukken had ik best veel op staan, maar alles relatief klein. En daar had ik snel spijt van. Dus de volgende kledingstukken heb ik allemaal een stuk groter laten bedrukken.
Ik zet er in ieder geval de bedrijfsnaam op. En wat het is.
Bijv. Hypo Focus Paardenfotografie
En dan liefst ook een website. En natuurlijk logo.