. Dus hierbij mijn eerste (half)jaar overzicht:Het begon zo rond mei, toen kocht ik mijn eerste spiegelreflex camera. Een oudje, maar wel fijn om van te leren. Eerste probeersels volgden al snel.
Een meisje dat ik les gaf moest wegens studie stoppen met haar verzorgpaard en wilde graag wat foto's van haar met haar paard ter afscheid:

De eigen dieren moesten er dit jaar vaak aan geloven:


En ook mijn dochter vond het leuk om even model te spelen:

Een vriendin vroeg of ik haar op de foto wilde zetten bij een springwedstrijd:

Daarna volgde de eerste bokt-fotomeeting in Appelscha, ik was echt bloednerveus hiervoor
:

De tweede meeting volgde snel, bij de Genieput in Havelte:


Ik ging in september een kijkje nemen bij de autumd desert trail in Appelscha. Hier begon ik wel erg tegen de beperkingen van mijn toestel en kitlens aan te lopen doordat het erg mistig was:

De derde meeting was bij de Sellingerbeetse, ook hier grijs weer en ruis in mijn foto's helaas:


En toen, kwam er een tweede lens bij. De canon EF 55-200 wel te verstaan. Oefenen oefenen en nog eens oefenen geblazen. Deze foto's zijn deze maand gemaakt bij de dag van het Trekpaard in Sellingen:



Ik ben heel benieuwd wat volgend jaar gaat brengen!