Omdat ik moeilijk iemand kan vinden die precies op de manier werkt die ik zoek, plaats ik hier een oproepje.
Wij zijn nu nog met zijn vieren maar binnenkort zal ons gezin niet meer compleet zijn. Daarom wil ik graag een mooie herinnering laten maken in de vorm van een beeld.
Ik kwam laatst een filmpje tegen op Facebook (als iemand weet welke ik bedoel, mag je 'm in dit topic plaatsen of via PB sturen, wordt erg gewaardeerd!!).
Daarbij gingen 4 mensen om de tafel zitten en pakten allemaal met hun rechterhand één pols vast, waardoor een vierkant van 4 handen en polsen ontstaat. Hier werden lagen van natte textiel/gips (géén idee, geen verstand van) onder en overheen gelegd, waarna dit hard werd en de personen één voor één hun hand er uit trokken. Dan is er een mal ontstaan, waar later iets in gegoten wordt wat resulteert in een replica van de handen van de 4 gezinsleden.
(Hemel, ik hoop dat jullie begrijpen wat ik bedoel
)Ik heb tot nu toe nog geen mensen gevonden die op deze manier werken, alleen mensen die beelden maken van klei op basis van foto's, maar ik ben bang dat er dan bepaalde persoonlijke kenmerkjes verloren gaan en ook vind ik het idee van een replica veel mooier voor later. Dan heb je echt nog een hand zeg maar.
Wij wonen in de gemeente Midden Drenthe dus het zou fijn zijn als het iemand is uit Drenthe of Groningen (stukje Friesland kan ook). Het moet wel bij ons thuis gebeuren omdat wij niet meer uit huis kunnen.
Alvast bedankt voor het meedenken