De voorbeeldfoto is door cp112 gemaakt en toen ik de foto in het aanvraagtopic zag, werd ik spontaan verliefd op de foto en moest ik hem tekenen.
Een ding heb ik hier wel van geleerd: het is niet handig om als je nog niet veel ervaring hebt met kleurverschillen met dat materiaal om dan een (deels) zwart paard te tekenen. Ik heb het heel licht gehouden, zodat de 'donkere' zwarte delen ook donker zijn maar bij nader inzien had het best iets donkerder gekund.
Tips zijn altijd welkom!
O ja, de voorpluk is nogal mislukt. Tips om dat de volgende keer beter te krijgen zijn helemaal welkom.
Op de een of andere manier zijn wel bijna alle foto's gedraaid.
Voorbeeldfoto van cp112:

Opzet oog en een nauwelijks zichtbare schets:

Verder met het oog en de eerste laag van het zwart is gemaakt (zoals ik al zei, is het heel licht):

Bovenaan iets verder:

En hij is af! De achtergrond had misschien wat donkerder gemoeten zodat het stukje lichaam beter te zien is en zoals ik al zei, is de voorpluk mislukt, maar verder ben ik tevreden:
