Allereerst, super leuk dat je komt kijken. Zal niet de eerste topic zijn dit jaar van mij dus sommige weten vrijwel alle werken van mij. Maar, ik ga absoluut topic minderen. Het werd soms een beetje veel, dacht ik zo.
Verder, 2014 was een zeer bewogen jaar voor mij. Heel veel downs, en ups die op één hand te tellen zijn jammer genoeg. Ondertussen gaat het weer een beetje betere richting in, dus ik hoop dat het zich deze richting aanhoudt en niet terug veert naar mijn oude rol.
Januari
Dit was mijn eerste tekening sinds september 2013. Ofnou, die uit september was niet echt een tekening. Juli was een échte tekening. Special is dit.

Februari
Toen begon ik al in mijn vervelende rol te zitten. Hier heb ik toen geen tekeningen gemaakt.
Maart
Zelfde verhaal als in februari, ging niet zo goed.
April
Er kwamen weer wat ideeën voor tekenen gelukkig. Dus zo kwamen deze tekeningen eruit.


(Liberty)
Mei
Ook toen ging het weer niet lekker. Dat valt aan de tekeningen wel te zien. Heb twee speedpaints gemaakt:
http://fc02.deviantart.net/fs71/f/2014/ ... 7hw696.png
http://fc07.deviantart.net/fs71/f/2014/ ... 7hza5f.png
Maar ook deze:

Voor afleiding kreeg ik de tip mee om weer te gaan beginnen met tekenen, omdat ik het eigenlijk heel leuk vind. Om iets te verbeteren, kun je beter ergens een start maken. Qua tekenen was het een super maand, qua mezelf het compleet tegenovergestelde.
http://th03.deviantart.net/fs70/PRE/i/2 ... 7n28m3.jpg

Juli
In de maand juli kreeg ik een vraag om een paard na te tekenen. Dit leek me erg leuk. De opdracht was helaas niet geslaagd. Eigenlijk mijn eigen dikke schuld. Opdracht bestond uit 3 paarden, eerste twee waren goed gelukt, derde was de foto voor mij niet duidelijk maar ik was te eigenwijs dat de foto prima was.

http://th09.deviantart.net/fs70/PRE/f/2 ... 7suh56.jpg
Augustus
Volgens mij was dit de maand waarop ik Nayo's Art oprichtte. Destijds niet heel veel mee gedaan, maar alles komt met mate, nietwaar?
http://th01.deviantart.net/fs70/PRE/f/2 ... 7v5x6s.jpg
September
Het ging met mij wat beter, dus eigenlijk ben ik toen weer wat meer bezig geweest met tekenen.

Oktober
Ik raakte weer in een dipje, dus dat was wel kenbaar gemaakt aan de tekeningen.

http://fc06.deviantart.net/fs70/i/2014/ ... 84x3e5.jpg
November
In deze maand ging het volgens mij weer top met tekenen en nu zit ik in een stijgende lijn, dus alles komt weer op zijn pootjes terecht.



December
Veel drukte gehad op school etc etc. Er is weinig van tekenen gekomen, maar heb alsnog twee tekeningen eruit kunnen halen. Dit was mijn eerste opdracht tekening.

En nog eentje die ik op dit moment niet kan vinden.

Nou, op naar een goed lopend jaar!
Daar kan ik niet omheendraaien en dat ga ik ook niet doen. Maar ik ga hier zéker werk van maken in het komende jaar.

sorry dit is echt niet slecht bedoeld maar het is een beetje jammer...
maar je hebt weer een heel nieuw jaar om verder te oefenen, en zou heel graag nog veel werken van jouw willen zien! Je bent echt goed op weg