Ik ga een armband maken van het haar van mijn verzorgpaard. Wat ik wilde weten is van tevoren wil ik het haar wassen, maar waar doen jullie dat mee? En behandelen jullie het verder nog?
Het haar van mijn witte shet legde ik in een sopje met groene biotex. Het was weer spierwit. Andere kleuren haar kan je toch gewoon met wat dreft wassen, of als je het niet te stug wil hebben je eigen shampoo.
NynkeMarit
Berichten: 626
Geregistreerd: 16-05-14
Woonplaats: Friesland
Geplaatst: 07-12-14 22:59
IK heb ook haar liggen waar nog een armbandje van gemaakt gAt worden, maar die is alvast gewassen door m een nachtje in de betadineshampoo te laten weken
Siggislief
Berichten: 16761
Geregistreerd: 04-10-04
Woonplaats: Amsterdam
Geplaatst: 08-12-14 06:17
Ik heb een paardenstaart een paar jaar geleden met baby shampoo gewassen een paar keer, het stonk wel een uur in de wind maar na het goed laten drogen stonk het niet meer.
amandananana
Berichten: 4116
Geregistreerd: 06-04-10
Woonplaats: Spijkenisse
Geplaatst door de TopicStarter: 11-12-14 15:55
Bedankt voor de tips, ik heb het een paar uurtjes in de biotex gelegd en het is helemaal schoon.