Vorig jaar heb ik de spiegelreflexcamera van mijn zus overgekocht. Ik wil mij dit jaar graag meer bezig gaan houden met fotografie.
Vorig jaar heb ik vooral veel foto's van mijn paarden gemaakt en heb ik in november een fotomeeting geprobeerd. Daar zijn ook wel wat aardige foto's uitgekomen moet ik zeggen.
Ik ben mij momenteel meer aan het verdiepen in de instellingen, belichting, ISO en dat soort dingen. Op Bokt valt daar ook veel van te leren. Vandaar dat ik zelf maar eens een topic maak.
Foto's nabewerken doe ik nog niet echt. Heel af en toe voeg ik wat meer verzadiging toe met Picasa. Verder zijn de foto's zoals ze zijn.
Ik ga mij later nog wel eens verdiepen in fotobewerking. Ik houd mij eerst maar eens bezig met de fotografie zelf.
Ik fotografeer met een Canon 450D waar een EF 18-55mm lens op zit.
1.

Dit was eigenlijk een foutje, maar vind hem toch wel iets hebben. Er zit verder geen gedachte achter. Werd op dat moment een beetje geterroriseerd door mijn fjordenmans.
Is een beetje verzadigd.
2.

Dit was op de fotomeeting.
3.

Fotomeeting.
4.

Dit is wel mijn favoriet van alles wat ik tijdens de meeting gemaakt heb!
5.

Het konijn had in het midden gemoeten. Ik lag nogal onhandig over het hok heen waardoor ik niet echt meer kon zien wat ik nou precies aan het fotograferen was

Hij staat er wel leuk op, vandaar dat ik hem toch even plaats

Deze is niet bewerkt en is genomen met ISO 400
6.

Helaas kon ik niet verder dichterbij komen of inzoomen. Ik vond hem daar zo leuk zitten! De foto zelf stelt niet zoveel voor.
7.

ISO 200
Ik vind hem op zich wel goed gelukt.
8.

ISO 200
9.

ISO 400
Ik vind deze ook wel mooi geworden. Heb dit plaatje met verschillende ISO's geprobeerd. De 400 is het mooist.
De kwaliteit is er helaas er op achteruit gegaan door het uploaden..

De laatste foto's (vanaf het konijn) zijn het meest recent. Na de fotomeeting ben ik er een tijd niet meer mee bezig geweest. Jammer, want het is zo leuk om te doen.
Tips zijn zeer zeker welkom! Houd er een beetje rekening mee dat ik een beginner ben en mij nog aan het inlezen ben in de verschillende mogelijkheden!