[VER] Unconditionally and taboo

Moderators: Essie73, NadjaNadja, Muiz, Telpeva, ynskek, Ladybird, Polly

Toevoegen aan eigen berichten
 
 
SJDC
Berichten: 193
Geregistreerd: 13-05-08

[VER] Unconditionally and taboo

Link naar dit bericht Geplaatst door de TopicStarter : 18-10-13 12:42

Een aantal jaar ben ik begonnen met schrijven, tot een half jaar geleden is hier niets uitgekomen. Tot het moment dat ik een idee had dat mij niet meer los liet en ik dit ben gaan uitwerken. Nu ben ik op het punt gekomen dat ik dit verhaal met jullie wil delen.
Ik zou graag van jullie horen wat jullie er van vinden en tips of kritiek geven mag altijd! Ik probeer zo veel mogelijk de juiste interpunctie en spelling te gebruiken, vergeef me als dat hier en daar nog schort.
Dit is nog maar een concept. De titel is ook nog niet helemaal naar mijn zin, dus ideeën zijn welkom.

Enjoy! :D


Unconditionally and taboo

Eve leidt het leventje waar iedere jonge vrouw jaloers op zou zijn. Ze heeft een leuke baan, volgt een leuke studie en heeft een relatie met de meest begeerde man van de stad.
Maar wanneer ze de mysterieuze A. ontmoet, lijkt ze de controle over haar perfecte leventje even kwijt te zijn.


PROLOOG

Al heel de avond stond hij aan de bar. Oh god, wat was hij sexy. In mijn buik voelde ik de cocons zich ontpoppen tot vlinders, die zich langzaam verspreidden door mijn lichaam als een warme gelei.
Starend in de mensenmassa, stak hij een sigaret op. Mijn blik gleed over zijn lichaam. Van zijn hand die zijn aansteker vast hield, naar zijn mond waarmee hij krachtig een teug van zijn sigaret nam.
Zijn ogen waren gericht op iets in de verte, ik kon niet zien waar hij naar keek. Langzaam draaide hij zich om, alsof hij voelde dat ik naar hem keek. Felblauwe ogen keken me strak aan. Zijn iets boze blik vervaagde tot een vriendelijk gezicht. Zijn ogen lieten me niet los, die me vragend aankeken.
Mijn wangen vulden zich met bloed en ik wende mijn blik af. Hopend dat niemand dit moment had gezien.

_Animo
Berichten: 896
Geregistreerd: 04-10-12

Link naar dit bericht Geplaatst: 18-10-13 16:36

Citaat:
1) Probeer zo veel mogelijk complete verhalen op Bokt te zetten, verhalen dus met een begin, midden en einde. Als je toch een verhaal/roman in delen op Bokt wilt plaatsen, geldt er een minimum van 1500 woorden per plaatsing. Dat is ongeveer 3 pagina's tekst in Word.


;)

rhanasasja

Berichten: 931
Geregistreerd: 25-02-10
Woonplaats: Ergens in Brabant

Re: [VER] Unconditionally and taboo

Link naar dit bericht Geplaatst: 20-10-13 17:13

Maar, wauw! Wat mooi omschreven, ik ben heel benieuwd naar een vervolg! :)

Muurp

Berichten: 15296
Geregistreerd: 16-06-05
Woonplaats: Zuid-Holland

Re: [VER] Unconditionally and taboo

Link naar dit bericht Geplaatst: 25-10-13 10:00

En hier een slotje, heb helaas geen reactie meer gehad op de pb met daarin de vraag of ze het resterend aantal woorden wil opsturen omdat het nu niet voldeed aan de eisen. :)