Al een tijd mee bezig, en nadert zijn einde... (klus aan het schilderij, that is! )...Mijn camera háát ROZE...
Het paard is nogal plat getekend. Dat wil zeggen dat er weinig belijning en schaduw in de tekening zit. Verder leuk hoor!
Cayenne schreef:Het paard is nogal plat getekend. Dat wil zeggen dat er weinig belijning en schaduw in de tekening zit. Verder leuk hoor!Dat bedoel ik Maar ik vindt hem verder erg leuk hoor!
is indd erg plat, bewust gedaan? mag ik vragen waarom je hem in het roze heb gemaakt? zit daar een gedachte achter?
plovesb schreef:is indd erg plat, bewust gedaan? mag ik vragen waarom je hem in het roze heb gemaakt? zit daar een gedachte achter?Waarom moet een paard altijd bruin zijn? Dacht, laat ik eens gek doen!