Vorig jaar op 30 april heb ik mijn spiegelreflex camera gekocht, dus hij is een weekje geleden 1 jaar geworden
Nu heb ik ook al 25 nuttige posts getypt, dus kan ik een topicje openen. Laat even heel erg duidelijk zijn dat ik nog niet professioneel ben. Houd de commentaren dus mild, ik ken ook nog niet zoveel over fotografie. Natuurlijk sta ik open voor commentaar, kritiek en tips zolang deze op een duidelijk manier worden gezegd en niet te hard overkomen... Dit is een selectie van de beste foto's
Ik wil graag fotografie gaan studeren in het derde jaar, dus dan gaat het er ook op vooruit. Ik weet niets over op welke ISO enzo mijn foto's gemaakt zijn, ik wil ze gewoon laten zien zonder al die moeilijke getallen en informatie. Ik ben nog heel amateuristisch, en het zou fijn zijn als jullie je commentaren daaraan aanpassen. Dankjewel 
Enjoy the photos!
1. Deze foto is nog maar recent gemaakt (drie weken geleden). Het had leuker geweest als ik één meeuw in close-up kon nemen, maar ik kon helaas niet dichtbij genoeg...


2. Deze foto vind ik leuk omdat ik scherpgesteld heb op één paal dichtbij, en de andere wazig wat ik er wel leuk vind uitzien.

3. Deze foto is niet speciaal, maar desondanks vind ik hem wel leuk


4. Eén van mijn meestgebruikte modellen is Max.

5. Deze vind ik mooi, omdat de kleuren lekker helder en scherp zijn en hij net op het juiste moment genomen is.

6. Bij deze foto heb ik nog altijd niet beslist of ik de balk nu storend vind of niet. Het lijkt alsof hij zicht achter die balk verstopt, waardoor hij een verlegen indruk krijgt, en dat is wel leuk.

7. Ook van de natuur en bloemen zijn er veel foto's genomen. Deze is één van de betere

8. Nog een bloemetje...

9. En natuurlijk mag de sneeuw er niet aan ontbreken..

10. En nog een hoopje sneeuw op een takje. Dit is bij mij in de tuin genomen


11. Nog een laatste wintertafereeltje

12. In de krokusvakantie zijn we naar Ameland geweest en daar heb ik deze foto genomen.

13. Deze foto is genomen in Planckendael. Ondanks dat de kleren om sommige plaatsen niet volledig juist zitten, vind ik hem toch de moeite waard om te tonen.

Reacties/tips/commentaar/kritiek/... altijd welkom
Maar, je weet het, ik ben nog belange niet zo goed, maar ik hoop beter te worden. Ik ben opzoek naar online cursussen en zoals eerder vermeld bekijk ik mijn mogelijkheden als ik fotografie ga studeren. Ik ken er nog niets van, ik kan alleen scherpstellen, de P-stand en de sportstand gebruiken en dat is alles. Ga me dus niet meteen beoordelen als een volwaardige, professionele fotograaf want dat ben ik bijlange nog niet. Alvast bedankt dat u dit topic openklikte.
Groetjes, moi