Ik heb graag tips en commentaar, of er dingen storen zijn voor jullie.. natuurlijk iedereen heeft z'n eigen smaak he

Ik bewerk met iMovie dus daar heb ik niet zoveel mogelijkheden als bv met Sony Vegas pro 11..
Maar ik probeer er het beste uit te halen

Alle filmpjes op HD zetten!!
Het eerste filmpje, hiervoor heb ik dus mijn filmpje 1 keer moeten exporteren omdat ik anders geen tweede overlay van die bloemen.. bliksem en kaars enzo kon doen. Het is de eerste keer dat ik zoiets heb gedaan ipv 1 enkele overlay.
1
Bij dit filmpje heb ik de audio zelf samengesteld, quotes genomen van een serie en er dan opgeplakt. En een simpele overlay.
2
Bij dit filmpje heb ik meer dingen willen doen op het ritme en is dus een heeel ander type als die twee hierboven

Hierbij heb ik geen overlay texture gebruikt, ik was het misschien wel van plan maar dan moet ik het nog eens uploaden op mijn iMovie net als bij de eerste want je kan niet én overlay én de overgangen van de beelden tegelijk doen (die witte flash 'dingen' die je ziet). Best irritant

3
Leave a comment



dankje