ajockeydream: Nee, eigenlijk heeft het helemaal geen romantische oorsprong. Was gewoon een Engelse vriendin, die in Engeland woonde en een jaar in NL studeerde. Zij ging weer terug naar Engeland. Ik bleef bij haar slapen toen (dus ook niet mijn eigen huis zoals in het verhaal). We waren echt helemaal brak en beide een dikke kater. Zij moest ineens kotsen en deed dat over mijn sokken heen en toen gaf ze me een paarse en een groene, want dat waren de enige schone
.. En die draag ik nog altijd, als herinnering aan haar haha.. Dus, nee, totaal niet romantisch of met liefde, want ze was gewoon een vriendin. Maar heb er wel mijn inspiratie uit gehaald.
De personages in het verhaal kunnen trouwens vrouw-man zijn, maar ook vrouw-vrouw of man-man. Heb geen geslachten aangegeven. In mijn beleving is het vrouw-vrouw, maar dat is ieders eigen interpretatie.
Dankje Brittneyx
Als iemand nog spel of grammatica fouten ziet.. Dat is niet mijn sterkste punt.