Ik heb een vraagje voor alle fotograven, ik zie altijd mooi de naam (embleem) van de fotograaf op de foto's staan. Nu vraag ik me af, stel je hebt een shoot gedaan met zeg 100 foto's, hoe zet ik dan snel en gemakkelijk de naam op alle foto's?
photoshop heb ik wel op deze computer dus je kan het wel uitleggen, alleen moet ik dan me foto's even overzetten
Brechtje_A
Berichten: 1537
Geregistreerd: 24-02-12
Woonplaats: Hattem, Nederland
Geplaatst: 04-01-13 13:00
Vanaf 0.50 begint het http://www.youtube.com/watch?v=-dfM_oev5d4 Je doet het dan bij 1 foto, photoshop slaat jou handelingen op. Bij de volgende foto druk je op ''play'' en hij doet het voor je
Als je het op één plek wilt hebben op iedere foto, kan dat bijvoorbeeld met programma's als Bordermaker, google maar eens Dat is handig voor inderdaad grote series foto's.
Ik zelf kies niet voor een standaard plek voor mijn logo (http://i50.tinypic.com/nfo6r5.jpg), omdat het soms zoals Bellatrix/Marlies zegt mooier staat op een bepaalde plek door de compositie/vlakverdeling van je beeld.
Ik heb van mijn 'logo' een 'brush' gemaakt in Photoshop, dus kan hem op iedere gewenste plek op de foto 'stempelen'. Geen idee of het met PhotoFiltre ook kan, maar dit is een tutorial met PS: http://sydspix.wordpress.com/2011/05/09 ... s-or-text/
Zoals hierboven al aangegeven door Bagheera_206: hier is een centraal info topic voor. Daar kun je vragen welke bewerkingsprogramma's hiervoor geschikt zijn. Om het overzichtelijk te houden, plaats ik daarom op dit topic een slotje. Succes met je zoektocht!