Toch is het mijn vriend een paar weken geleden gelukt mij mee te slepen om eens te gaan schilderen en wonder boven wonder vond ik het leuk. Dus na het schilderijtje dat ik daar geklad had, heb ik een bezoek aan de Action gebracht en begonnen aan het onderstaande projectje. Ik heb eens een plaatje gezien waar dit (ongeveer) op stond en dat was in mijn hoofd blijven hangen. Ook lekker simpel, mooi om mee te beginnen.
Dit is dus mijn eerste probeerseltje:
"Life"

http://i104.photobucket.com/albums/m165 ... Life-1.jpg
Foto is met een mobieltje gemaakt, waardoor de kleuren niet zo mooi uitkomen, maar het idee is er.

Ik zal er trouwens maar gelijk even bij vertellen dat ik met de personen een beetje valsgespeeld heb. Eerst een plaatje overgetrokken en toen ingekleurd, ik kreeg namelijk anders geen fatsoenlijke vormen erop.

) maar je hebt gelijk, het is inderdaad zo gedaan. Nu je het zegt zie ik ook dat dat inderdaad niet echt in de stijl van het schilderij past. Het was ook wel een beetje gemakszucht moet ik toegeven, ik zal de volgende keer eens gaan oefenen op wat echtere blaadjes ed.

)