[FOTO] paardenhoofdfoto

Moderators: Essie73, NadjaNadja, ynskek, Polly, Telpeva, Muiz

Toevoegen aan eigen berichten
 
 
AngieJ

Berichten: 1684
Geregistreerd: 01-10-11
Woonplaats: Zuid-holland

[FOTO] paardenhoofdfoto

Link naar dit bericht Geplaatst door de TopicStarter : 22-06-12 21:37

Hoi :)
Ik heb even deze foto vandaag gemaakt , en ik wou even weten wat jullie er van vonden ?
Afbeelding

groetjes

Anoniem

Link naar dit bericht Geplaatst: 22-06-12 21:38

Ik vind 'm niet zo mooi omdat 'ie niet scherp is. Ook de compositie zou wel wat mooier kunnen. Al met al een wat 'slordig' kiekje.
Volgende keer misschien ietsjes langer wachten met klikken; eerst even kijken of je het plaatje nog 'spannender' kunt maken door nog wat naar links of rechts te lopen, eens door de knietjes te gaan of juist ergens op te klimmen, of wat meer in- of uit te zoomen. En dan even echt goed checken of je 'm echt scherp hebt.
Onscherpte is alleen mooi als het iets toevoegt aan het plaatje, als het het bv spannender maakt, of romantischer. Anders is een onscherpte eigenlijk altijd mislukt.
Laatst bijgewerkt door Anoniem op 22-06-12 21:50, in het totaal 1 keer bewerkt

Milan_lover

Berichten: 6196
Geregistreerd: 26-10-08
Woonplaats: Witteveen

Re: [FOTO] paardenhoofdfoto

Link naar dit bericht Geplaatst: 22-06-12 21:47

De foto is niet scherp, het paard valt op de voorhand, het halster, de deken en de achtergrond leiden af.
Ook stoor ik me ontzettend aan die manen, al met al gewoon een kiekje inderdaad, meer kan ik er niet van maken ;)

Kayila

Berichten: 1121
Geregistreerd: 27-10-04
Woonplaats: Bergum

Link naar dit bericht Geplaatst: 22-06-12 22:21

eens met bovenstaande reacties: ik mis scherpte, horizon recht en ja...het is niet een hoofdfoto...