Plastronspelden

Moderators: Essie73, NadjaNadja, ynskek, Polly, Telpeva, Muiz

Toevoegen aan eigen berichten
 
 
vencedor
Berichten: 9353
Geregistreerd: 27-05-04

Plastronspelden

Link naar dit bericht Geplaatst door de TopicStarter : 17-06-12 09:50

Sinds kort maak ik hobbymatig plastronspelden voor mensen. Dit is begonnen met wat spelden voor
mezelf. Ik wilde de perfecte voor mijn oufits en het liefst ook betaalbaar. Helaas deze niet kunnen vinden dus zelf maar aan de slag gegaan. Op mijn eigen spelden kreeg ik veel positief commentaar en ook een aantal verzoekjes en zo is het balletje gaan rollen. Het staat nog echt in de kinderschoenen en ik moet nog even goed nadenken hoe ik het aan wil gaan pakken. Een site heb ik momenteel wel maar die is nog wat amateuristisch www.plastronspelden.simpsite.nl

hier een paar spelden ( krijg de fotos niet kleiner misschien dat iemand dat voor elkaar kan krijgen?):
speld waar het mee begon.

https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hp ... 0646_n.jpg

https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hp ... 8545_n.jpg

https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hp ... 5003_n.jpg

https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hp ... 3233_n.jpg

https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hp ... 9813_n.jpg

https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hp ... 3026_n.jpg

deze krijg ik niet gedraaid op een of andere manier.
https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hp ... 3852_n.jpg

Mocht er iemand nog ideeen of tips hebben hoor ik het graag!

amber2588

Berichten: 571
Geregistreerd: 30-04-05

Link naar dit bericht Geplaatst: 17-06-12 10:05

Je spelden zijn leuk! (ik rijd geen wedstrijden en heb er dus niet een nodig, maar toch)

Als je vanaf deze foto's spelden wilt verkopen zou ik wel een paar dingen verbeteren:
-zorg dat je goed licht hebt, want sommige foto's zijn best donker en (daardoor?) ook niet helemaal scherp.
-de kwaliteit van je foto's lijkt niet geweldig te zijn, maar dat kan aan het uploaden hier liggen.
-als je spelden los op een ondergrond legt, is het moeilijk te zien hoe groot ze zijn. Leg er dus altijd een herkendbaar voorwerp of een centimeter langs (al vind ik dat altijd al snel slordig staan), of maak altijd foto's met de speld op een plastron. Zorg dan wel dat de ondergrond onder de plastron rustig is, omdat je foto's ander rommelig zijn. Het mooiste lijkt me een combinatiefoto, dus een 'achtergrond'foto van de hele plastron met speld en dan in een hoek van die foto een ingezoomde foto van alleen de speld, zodat details wel goed te zien zijn. (en als je niet weet hoe je dat doet zijn er hier genoeg mensen die willen helpen ;) )
Zorg hoe dan ook wel dat al je foto's gelijk zijn. Succes :j

vencedor
Berichten: 9353
Geregistreerd: 27-05-04

Re: Plastronspelden

Link naar dit bericht Geplaatst door de TopicStarter : 17-06-12 10:09

bedankt voor de tips! Ik heb een stalgenootje geregeld die model wil gaan staan met een plastron dus dan is het denk ik duidelijker. Met een centimeter ernaast vind ik inderdaad ook niet mooi.. Alle foto's hetzelfde zou inderdaad het best zijn alleeeeen, ik heb de meeste spelden al aan de huidige eigenaren gegeven. Heb ze even een berichtje gestuurd ofdat zij een mooie foto van de speld op een plastron kunnen maken.

vencedor
Berichten: 9353
Geregistreerd: 27-05-04

Re: Plastronspelden

Link naar dit bericht Geplaatst door de TopicStarter : 17-06-12 12:08

Niemand verder?

Jis_
BKB 2025 winnaar 2D

Berichten: 13075
Geregistreerd: 13-07-08

Re: Plastronspelden

Link naar dit bericht Geplaatst: 17-06-12 18:19

Leuk, Vind de laatste het mooist.

Succes!

vencedor
Berichten: 9353
Geregistreerd: 27-05-04

Re: Plastronspelden

Link naar dit bericht Geplaatst door de TopicStarter : 17-06-12 19:35

Dankjewel.