Hier na lange tijd weer eens een topic van mij. Heb onwijs lang niet getekend.
Ik ben nu bezig met iets totaal anders, namelijk de Bob Ross style. Ik vind het echt te gek wat die man voor elkaar kreeg.
Het is de eerste keer met olieverf, de eerste keer dat ik überhaubt iets met verf probeer. Het is dus ook nog lang niet perfect en voorlopig nog niet af. Ben zelf heel benieuwd hoe dit uit gaat pakken. Vind het iig wel super om te doen.
Ik heb geen voorbeeld erbij, het enige wat ik heb gedaan is de filmpjes van Bob op youtube kijken, bekijken op wat voor manier hij schilderd. Ik wil de rest gewoon uit mijn hoofd doen, kijken of daar ook wat moois uit komt.

1) Begin van de bergen met sneeuw.

2)

3)

4)

Commentaar/tips mag, graag zelfs! Maar houd het vriendelijk.

Heb je ook met een sjabloon gewerkt? 
Tenminste, de Bob Ross manier is echt makkelijk, ik lijk nu ook een waar kunstenaar, maar het is gewoon heel makkelijk te doen 


Hahahahahahahaha