Dit is voor mij een nieuwe techniek die ik pas heb geleerd. Ik gebruik verzilverd/verguld draad in verschillende diktes (Silver Filled, Artistic en Craft Wire).
Alles, op de kralen na, is zelfgemaakt.
De lengte van deze oorbellen is 5 tot 7 cm.


Moderators: Essie73, NadjaNadja, Muiz, Telpeva, ynskek, Ladybird, Polly


Ze lijken me alleen heel zwaar? Charica schreef:Ziet er echt mooi uit!Ze lijken me alleen heel zwaar?

singasong schreef:Bedankt voor de complimenten!Charica schreef:Ziet er echt mooi uit!Ze lijken me alleen heel zwaar?
Nee, ze zijn niet heel zwaar. Natuurlijk geven de kralen het gewicht maar als je oorbellen gewend bent dan zijn deze heel goed draagbaar.
En ik ga geen oorbellen maken die je niet kunt dragen![]()
Bij de groene oorbellen is de bovenste kraal van 'schelp' en de onderste is een zoetwaterparel. Heel licht in gewicht dus.
Bij de andere oorbellen zijn de kralen van glas.
Ja, sorry 'heel' zwaar is ook wat overdreven van mij haha.

)
singasong schreef:Elma, zijn die van jouw? Zou je eens zo'n oorbel kunnen wegen? Ben namelijk heel benieuwd hoe zwaar deze is. En hoe groot is die ring waar de kralen op zitten.
Ik kan zoiets heel makkelijk maken hoor, ook met draad
Maar als ik moet schatten denk ik dat deze van de foto zeker 400 misschien zelfs wel 500 gram wegen. De grootste kralen op deze foto zijn denk ik 1 bij 1 cm. singasong schreef:Ik heb ze net gewogen. Per oorbel kom ik op 4 of 5 gram uit.
500 gr. is wel een halve kilo, lijkt me echt sterk hoor dat ze zo veel wegen.
Ik zal eens kijken of ik zoiets als jij liet zien kan maken van dit weekend. In welke kleur vind je ze leuk?


