[VER] crea uitspatting één ap-ril PQ

Moderators: Polly, Muiz, NadjaNadja, Telpeva, Essie73, ynskek, Ladybird

Toevoegen aan eigen berichten
 
 
Sani

Berichten: 27361
Geregistreerd: 20-01-03
Woonplaats: Hengelo

[VER] crea uitspatting één ap-ril PQ

Link naar dit bericht Geplaatst door de TopicStarter : 01-04-12 20:06

Tja, één ap-ril en bokt... De PQ en de lijsten met woorden die bekend waren die punten opleverden..

Ik ging verder dan dat en besloot een kort verhaal te schrijven. _O-


Citaat:
Er was eens een klein jongetje wat ergens in Nederland woonde in een klein huisje samen met zijn familie. Dit kleine jongetje ging elke dag lopend naar school toe. Zijn school was drie straten van zijn huis verwijderd en daarom liep hij elke ochtend ongeveer 5 minuten voordat hij op school was. Op het moment dat hij de eerste stap buiten zijn huis zette die ochtend, overviel het zonnetje hem. Het was wonderbaarlijk warm en ondanks dat het maart was, had hij niet dit niet verwacht.
Hij liep langs de lavendel die in de voortuin stond en maakte een hupsje, zodat hij over het hekje heen kon springen. Buiten het hek moest hij rechtsaf en liep hij de straat uit waar hij nu enkele jaren woonde. Na een lang stuk voorwaarts gelopen te hebben kwam hij bij het einde van de straat, waar hij linksaf moest slaan en de straat oversteken. Er was gelukkig een voetgangersoversteekplaats en daar stond hij gemiddeld 30 seconden van zijn wandeltijd te wachten omdat de auto’s niet het geduld en de vriendelijkheid hadden, dus eigenlijk gewoon takt misten om netjes te stoppen en een klein jongetje als hij over te laten steken. Hij heeft er regelmatig gestaan op het punt over te steken tot er een auto te hard aan kwam rijden en hij uit moest wijken om op die manier te voorkomen dat hij onder de auto terecht zou komen.
Op het moment dat hij eindelijk de straat overgestoken had kwam hij langs een weiland wat zich ver uitstrekte over de rechterkant van de straat waar hij liep. In dat weiland liep standaard een paard rond. Alleen liep dat paard erg raar altijd. Het kleine jongetje wist op dat moment nog niet dat de beweging die het paard maakte ook wel een bok genaamd werd en moest er altijd hard om lachen. Het zorgde ervoor dat het jongetje vrolijk op school aankwam en ook ’s middags weer met een lach op zijn gezicht thuis kwam. Het jongetje werd groter en zijn interesse in het paard en zijn rare bewegingen zakte weer weg op een laag pitje en de jongen kreeg andere interesses. Hij maakte een hele ontwikkeling door en werd jaren ouder.

Het jongetje, wat inmiddels geen jongetje meer was, maar een man die Bart werd genoemd, ontmoette een vrouw met de naam Heike. Heike spendeerde veel tijd op een ander forum maar liep daar tegen verscheidene dingen aan en door een beetje gezeur van haar kant ontstond het forum bokt zoals wij het kennen. De naam bokt heeft ook een eigen verhaal. Het paard van Heike, Julius, bokte altijd veel en daar ontstond de naam uit. Bokt groeide razendsnel uit tot een gigantisch forum waar vele mensen hun tijd spendeerden. Er waren mods nodig om alle fanatieke bokkers in de gaten te houden en er voor te zorgen dat alles op een normale manier ging en er geen ruzie ontstond of chaos. Het databeest zorgde regelmatig voor problemen en telkens opnieuw werd Bart er dan bij de geroepen om er voor te zorgen dat de servers weer gingen draaien en het weer werkte. De moderator was op bokt herkenbaar aan zijn groene kleur. Naast de mods waren er ook mids aangesteld. De mids kregen als taak opgelegd om op het moment dat er ruzies of problemen ontstonden tussen beide te springen en te bemiddelen in de chaos die ontstaan was daardoor. Doordat de paardensport snel zijn intrede deed en er op bokt veel vraag naar was ontstond er ook de nieuwsredactie. Deze filterden het nieuws en zorgden er voor dat het overzichtelijk geplaatst werd. Ondertussen had Eline zich ergens tussen het oprichten en nu ook aangesloten bij het beheer van bokt en was Heike naar de achtergrond geschoven als oprichtster.

De onderwerpen die op bokt besproken vallen onder alle takken van de paardensport. Van dressuur tot springen, van western tot grondwerk, voor alles is er een plekje gemaakt waar besproken kan worden hoe men het beste kan doorzitten of de achterhand er onder rijden en aanleuning kan krijgen. Er waren zelfs plekken te vinden waar men kon praten over de beste peesbeschermers en springschoenen of hoe zij zich het beste konden voorbereiden op een wedstrijd en op welke manier het toiletteren het beste gedaan kon worden. Het voordeel van bokt was ook dat er gevraagd kon worden naar een geschikte zadelmaker of hoefsmid in de regio waar de bokker woonde die hier naar vroeg. Het kwam regelmatig voor dat er vragen ontstonden over verschillende oefeningen uit de dressuur, zoals de piaffe, passage of pirouette en dankzij de grootheid van bokt waren er altijd wel bokkers aanwezig die hierover hun kennis konden delen.

Kennis was er enorm veel te vinden op bokt. Het was zo veel aanwezig dat er snel besloten werd een wikipedia op bokt te openen, namelijk de bokt Wiki. Op de boktwiki staan enorm veel artikelen die geschreven zijn door diverse bokkers. Er zijn artikelen te vinden over reining, over longeren en over voedsel voor paarden. In laatstgenoemd artikel is ook iets te vinden over mandarijntjes.

Alle baasjes van elk paard of pony zou zich op bokt kunnen aanmelden. Op voorhand hadden Bart en Heike waarschijnlijk nooit gedacht dat bokt zich zou ontwikkelen tot zo’n gigantisch forum. Achteraf gezien was het niet te vermijden. Er zijn zoveel mensen op aarde die bezig zijn met paarden. En iedereen wie dit leest, is er één van.
Laatst bijgewerkt door Sani op 01-04-12 20:22, in het totaal 1 keer bewerkt

Lolacabana

Berichten: 3372
Geregistreerd: 05-08-09
Woonplaats: Meppel

Re: [VERH] crea uitspatting één ap-ril PQ

Link naar dit bericht Geplaatst: 01-04-12 20:08

Geweldig Sani! :D

Ladybird
Moderator Algemeen

Berichten: 19135
Geregistreerd: 15-06-09
Woonplaats: Wakkerdam

Link naar dit bericht Geplaatst: 01-04-12 20:09

_O- hahahaha sani, jij bent werkelijk geniaal :')

itsmi

Berichten: 5050
Geregistreerd: 20-09-08

Link naar dit bericht Geplaatst: 01-04-12 20:10

en hoeveel punten levert het je op? ;)

horzlover

Berichten: 1869
Geregistreerd: 11-04-11
Woonplaats: waar mijn huis staat vlak bij zandvoort

Re: [VERH] crea uitspatting één ap-ril PQ

Link naar dit bericht Geplaatst: 01-04-12 20:11

sani je bent een freak

Daantje

Berichten: 4290
Geregistreerd: 22-02-05
Woonplaats: *My own little dreamworld*

Link naar dit bericht Geplaatst: 01-04-12 20:12

Super leuk gedaan sjaan! Tof dat je weer eens je "pen" uit het stof gehaald hebt :D

juudii5

Berichten: 4024
Geregistreerd: 27-08-09
Woonplaats: Bosjesland

Link naar dit bericht Geplaatst: 01-04-12 21:07

_O- geniaal
Leuk gedaan :D

Iljavdm

Berichten: 3580
Geregistreerd: 30-08-10

Re: [VER] crea uitspatting één ap-ril PQ

Link naar dit bericht Geplaatst: 01-04-12 21:49

hahaha geweldig _O-

Anoniem

Re: [VER] crea uitspatting één ap-ril PQ

Link naar dit bericht Geplaatst: 01-04-12 21:52

Haha die is leuk! :D

EngeltjeS

Berichten: 16725
Geregistreerd: 06-06-03

Re: [VER] crea uitspatting één ap-ril PQ

Link naar dit bericht Geplaatst: 01-04-12 22:33

Hoeveel punten zijn het? :D

Sani

Berichten: 27361
Geregistreerd: 20-01-03
Woonplaats: Hengelo

Re: [VER] crea uitspatting één ap-ril PQ

Link naar dit bericht Geplaatst door de TopicStarter : 01-04-12 22:34

Als je het leuk vindt, mag je ze tellen maar ik heb ze niet geteld. _O-

knetterhard

Berichten: 2446
Geregistreerd: 13-02-12

Re: [VER] crea uitspatting één ap-ril PQ

Link naar dit bericht Geplaatst: 01-04-12 22:49

Haha jij hebt werkelijk waar geen leven :')

MaTuMi

Berichten: 1499
Geregistreerd: 03-05-10
Woonplaats: Gasselternijveen

Re: [VER] crea uitspatting één ap-ril PQ

Link naar dit bericht Geplaatst: 08-04-12 18:59

Hahaa Sani _O-
Lees het nu pas xd.
Mag ik jou stelen voor de verhaaltjes als ik een wvw spel leid :')