Nou, als niemand iets van je foto zegt, zal ik het maar doen. Ten eerste , wat jij en vele anderen doen , is het vermelden van je fototoestel. Waarom?
Je hebt geen flitser of statief gebruikt, maar eigenlijk zit er ook geen moeilijkheidsgraad in het fotograferen van deze stilstaande Galileo.
Het statief had je overigens beter wel kunnen gebruiken, want de foto is scheef. Soms helemaal niet erg en voegt het iets toe, maar deze foto is statisch en mag dan perfect zijn.
De kleuren zijn het enige wat je hele foto moet ophalen. Artistiek, heeft toch vaak een trigger om naar te kijken. De foto hoeft dan hemaal niet zo perfect te zijn. Bij mij was die er in ieder geval niet.
Bah, wat een negatief verhaal van mezelf!

Maar goed, dan weet je in ieder geval van mij waarom de foto MIJ niet aanspreekt.
Want pas op, al krijg je een negatief verhaal...Het komt altijd maar uit 1 mond!!! Het is best mogelijk dat vele anderen de foto gezien hebben en het niet nodig vinden er wat bij te schrijven.
Hele lelijke foto's , daar geef ik
geen commentaar op. (
Hele mooie vaak ook niet, als het al bomvol met opmerkingen staat)Dus ik vind ook deze foto niet lelijk, alleen niet zo bijzonder!!!