Ik ben ook bezig geweest

Heb veel ideeën opgedaan uit het topic van Tessa, geen idee of ze het erg vind, anders verander ik het even
.Er komt iig nog een poetsplaats, kantine, zadelkamer, opslag etc bij
Sugesties zijn welkom!Er moeten ook nog details in, zoals waterbakken etc.
Watergoot bij de stallen lukte niet.. Dan maar zonder

1. Stallen met uitloop.

2. De stallen zijn 4 bij 5, met luikje (wat niet dicht kan) en tralies tussen de stallen zodat de paarden contact met elkaar hebben.
De ramen voor tralies aan de voorkant van de stallen hebben doorschijnent materiaal zodat het niet tocht in de stal.

3. De paddocks, met opzet de voorste kleiner gemaakt zodat er nog een goede doorgang is naar de molen en bijv. voor een paard dat niet samen kan.
In de andere paddocks kunnen 2 paarden en in de achterste 5.

4. De molen (sample) en de parkeerplaats voor 40 wagens.

5. De overdekte buitenbak met hindernissen (sample) en nog een kleine tribune met daarlangs een overdekte longeercirkel.

6. De buitenbak, 60 x 20.

7. De weides, in de kleine weitjes is er plek voor 2 paarden, in de grote plek voor 4 paarden of 5 pony's.

8. De longeercirkels


9. En als laatste, de wei met uitloop voor de mensen die hun paard 24/7 buiten willen hebben maar toch van de faciliteiten gebuik willen maken. (nog niet af)

Groetjes Anne!
Wat voor programma is dit?
Dit is een domme vraag geloof ik maar ik heb echt geen verstand van die programma's enzo