
Maargoed, hier zijn mijn simplistische koeien weer!
Ik heb al eerder een topic geopend met mijn eerste twee koeien Koeien ( beide afbeeldingen zijn te zien op mijn profiel)
Onderste twee heb ik als laatste gemaakt. Ik moet zeggen dat ik de eerste twee zelf mooier vind dan deze twee, maar ze kunnen ermee door.
Ze zijn alletwee gemaakt op een cavasdoek met acrylverf.
De doeken zijn vrij klein, dus ik ga mams eens lief aankijken of ze een keer grote doeken wil halen, dan kan ik me wat meer uitleven en hoop ik dat ze beter uitkomen.

Op dit doek had ik eerst een verschrikkelijke blauwe koe geverfd, en later paars overheen gedaan. Is te donker geworden en ook niet heel mooi. De rooie was ik opzich wel tevreden mee.

Deze heb ik vanochtend afgemaakt. Ik vind de paars te slordig geschilderd en de donkere rand op de buik van de gele koe gaat iets te scherp over in geel.
Ik heb trouwens van m'n moeder een workshop schilderen cadeau gekregen, dus ik hoop dat ik daar wat van kan leren.
Verder, brand los!