ik was ook erg benieuwd wat ik aan zou treffen hier... Sorry maar vind de foto helemaal niks,ik zie een afgekapt gewei die niet scherp op de foto staat terwijl je met je titel duidelijk maakt dat het om een "hert" gaat. Verder zie ik er wat ditjes en datjes aan hangen,is de foto flets,zit er idd een vreemde schaduw onderin je beeld. Dit is voor mij geen fotokunst maar gewoon een kiekje.
Dat is geen schaduw, dat is zwart geblakeerd omdat eronder een open haard zit. Ik vond het een leuk extra effect alsof ie is 'verbrand' en het vuurtje gedoofd is.
Als je de haard op de foto had gezet dan had het wat toegevoegd aan de foto. Nu is het een schaduw die stoort. Je kunt hem beter wegwerken of zorgen dat duidelijk is dat het geen schaduw is.