[SITE] nieuwe website gemaakt, bruikbaar?

Moderators: Essie73, NadjaNadja, ynskek, Polly, Telpeva, Muiz

Toevoegen aan eigen berichten
 
 
javospost

Berichten: 94
Geregistreerd: 21-06-06
Woonplaats: Utrecht

[SITE] nieuwe website gemaakt, bruikbaar?

Link naar dit bericht Geplaatst door de TopicStarter : 25-03-11 15:09

Hallo allemaal,
Eigenlijk was ik al even op zoek naar een soort klankbord om mijn site aan te showen, en nu zag ik ineens dat dat ook kon op Bokt, nooit zelf opgekomen, haha.
Ik heb sinds augustus mijn eigen webwinkeltje. Ik ontwerp en maak zelf tassen en telefoonhoesjes die ik verkoop op mijn site.
Na heel wat gedoe is de winkel nu open, maar zoals het hoort: helemaal tevreden ben ik nog niet.

Van jullie zou ik graag jullie mening willen horen? Wat missen jullie, is onhandig en wat is juist wel leuk?
kijk op: http://www.vleugjevantoen.nl
Bedankt voor de moeite!

groet Jet

Deri

Berichten: 2172
Geregistreerd: 24-12-07
Woonplaats: Arnhem

Re: [SITE] nieuwe website gemaakt, bruikbaar?

Link naar dit bericht Geplaatst: 25-03-11 15:29

Ik moest even zoeken naar het contact stukje.
Het zou misschien handiger zijn als je het informatie blok boven het zoeken blok neer zet.
Dan kijk je er sneller tegenaan en kan je het makkelijker vinden.

Vind de layout erg leuk, met gewaagde kleuren voor een webshop. Pakt mooi uit.

Vind het erg netjes bij kopje telefoonhoesjes dat de afbeeldingen op dezelfde grootte zijn, en recht onder elkaar staan. Mooi overzichtelijk neer gezet.

Bij tassen keek ik snel over de verschillende soorten tassen heen, (kan ook aan mij liggen := )
Maar ik denk dat dat komt omdat de nieuwe colectie in een blok staat, en de soorten er los bij staan (hoop dat ik zo een beetje duidelijk ben)
En stoor me aan de afbeelding die daar rechtsboven staat (staat een beetje slordig vergeleken bij de rest van de layout.)

Bij "op bestelling" vind ik het erg jammer dat je de eerste 2 afbeeldingen niet op hetzelfde formaat hebt staan als de andere afbeeldingen daaronder, waardoor het weer een beetje slordig oogt. Dan vind ik het bij het kopje telefoonhoesjes netter gepresenteerd.

Ook valt mij op dat bij elke "lijst" achter artikelnaam een plusje staat (Artikelnaam+ ) Ik weet alleen niet of je dit expres hebt gedaan.
Ook bij reeds verkocht zou je kunnen kijken of je de afbeeldingen een vaste maat kunt geven.

De winkelwagen vind ik erg overzichtelijk, niets op aan te merken.

Zo tis een flinke lap tekst geworden maar ik hoop dat je er wat aan hebt. Vind het verder een erg nette website geworden. :)

javospost

Berichten: 94
Geregistreerd: 21-06-06
Woonplaats: Utrecht

Re: [SITE] nieuwe website gemaakt, bruikbaar?

Link naar dit bericht Geplaatst door de TopicStarter : 25-03-11 15:34

Dank je kiwi voor de tips. Ik heb zelf al tien keer lijstjes gemaakt, van dat moet nog anders en dat moet nog anders... ik kan je lijstje zo invoegen, rake opmerkingen!
De kleuren van de site zijn bewust gekozen, ik vind het jammer dat de meeste webwinkels zo wit zijn...
vandaar!
Nog meer tips?

AtelierB

Berichten: 423
Geregistreerd: 02-11-08
Woonplaats: Gelderland

Re: [SITE] nieuwe website gemaakt, bruikbaar?

Link naar dit bericht Geplaatst: 25-03-11 22:24

De kleuren zijn mooi en de opzet duidelijk en helder.
Ikzelf zou er voor gekozen hebben om de linker kolom iets breder te maken. De tekst staat er nu zo krapjes in.
Het middengedeelte is niet gefixeerd, dit houdt in dat de teksten verspringen als ik mijn browser groter of kleiner maak. Sommige mensen vinden dat vervelend dat de teksten ineens anders staan.