Hallo,
Ik heb gister een nieuwe camera gekocht. Na enig zoekwerk op internet, het lezen van goede recensies en goede beoordelingen heb ik de Samsung WB650 gekocht.
Ik wil graag snel opnames achter elkaar aan nemen (sport). Ik zie als ik op FN druk en scrol tussen de opties wel de snelheid weergegeven: 1 opname, snelle opname, sport, en AEB. Echter krijg ik de sport en AEB (?wat is dat) niet open. In welke functiecombinatie kan in sportopnamen maken?
Heb de handleiding uiteraard al geraadpleegd maar die geeft aan dat afhaneklijk van de opname modus de opties kunnen verschillen.. Tja daar heb ik dus niet zoveel aan, want ik kan de eerste twee opties wel gebruiken maar het gaat juist om de sport en AEB functie.
Ik hoop dat er hier iemand is die me kan helpen.
Groetjes!