Na lang niet meer van mij gehoord te hebben wegens enorme drukte van mijn opleiding miste ik toch mijn 'eigen' wat ik
in mijn opleiding miste. Ik ben sinds vandaag gestopt en heb daarom weer tijd om verder te gaan met opdrachten of zoals deze tekening vanuit het aanvraag topic. Ik moest even wat anders aan mijn hoofd hebben.
Wat voelt het raar om studieloos te zijn. Ik houd mijn talent voortaan maar bij hobby en opdrachten en ben nu op zoek naar een tijdelijke baan om vervolgens een werken/leren opleiding te gaan volgen, wat precies weet ik nog niet.
Work in progress, vanuit het aanvraagtopic Viola van Kiki:



De kleuren komen niet overeen met de werkelijke kleuren, dit omdat deze gemaakt zijn in 'kunstlicht', morgen plaats ik een foto met daglicht!
Groetjes Michelle

). Ik weet niet of deze ook voor de verkoop is? Zo ja, let aub op je vingerafdrukken. Ik vind het erg zonde van je kunstwerk! Het verdient toch echt beter

