Ik heb zojuist een poging gewaagd om een houten stalbordje te maken. De paardennamen heb ik eropgeschilderd en 2 afgedrukte foto's erop geplakt met dubbelzijdig plakband.
Vervolgens heb ik het bordje met vloeibare lak 'waterdicht' gemaakt, maar nu zit ik met wat probleempjes.
1. Door het gebruik van de lak is de kleur van de foto's uitgeveegd en zelfs bijna verdwenen. 2. Aan de rand ribbelen de foto's een beetje, waardoor ze niet volledig 'vastgelakt' zitten. Als het bordje nat word zullen de foto's er waarschijnlijk afbladderen? 3. Doordat de lak de foto's vochtig maakt, word de lijm aan het dubbelzijdige plakband zacht en gaan de afbeeldingen schuiven.
Hoe zijn deze punten een volgende keer te verbeten/te voorkomen? Het moet uiteindelijk een bordje worden dat buiten kan hangen.
Spuitlak is geen optie, hierbij worden de afbeeldingen namelijk ook niet volledig vastgelakt.