Alou schreef:of een mnetje die zich vast houd aan het haar, of twee die omarmen;
kwa kalender, kun je als de serie af is bijvoorbeeld naa een kopie winkel gaan, ze in laten scannen en dan kun je alle leden dus eigen kalender geven.
en met het glas. bij de Xenos kun je goedkoop een grote lijst halen, of op een rommelmarkt, Misschien een mooie lijst op Marktplaats in de buurt?
Die kalender was inderdaad ook mijn idee
Bedoel je met leden de bandleden? Ik ga Jeroen en Dennis er zelf wel een geven, maar de heel band wordt een dure grap. Die moeten dan maar af en toe bij J&D op bezoek komen 
Bedoel je met het glas dat ik ze allemaal in 1 kader doe? Vet idee! Wel onpraktisch qua vervoer enz.
Rommelmarkt en marktplaats is ook een goed idee, zal eens kijken. Denk alleen niet dat iemand twaalf kleine kadertjes verkoopt.
@de rest, het moest Zou Zo Graag zijn. In die zin zit Voor Één Keer er niet ver naast omdat de boodschap van die teksten wel redelijk overeenkomt.
Ik zie ook de vergelijking met de opgetrokken knieeën. Heb het nu zó aangepast dat dat er minder is, maar er is nog wel wat werk aan. Lekker gepriegel