ik heb zelf een nieuw wezen bedacht in een verhaal, maar ik teken en speel hem ook wel eens.
Citaat:De halfwolf
de halfwolf is een roofzuchtig dier dat met name 's nachts actief is. Hij heeft veel menselijke, maar ook wolfachtige trekken. Zo heeft hij een wolvenkop en staart maar loopt op twee poten en kan zeer goed klimmen. Tijdens het vollemaangedeelte van de maancyclus kan hij niet praten en is minder menselijk. In het nieuwemaangedeelte praat hij en krijgt emoties. Zijn grommen klinkt dan ook minder wolfachtig. Ook is hij dan aardiger.
Het grootste verschil tussen halfwolven en weerwolven is dat weerwolven rond volle maan 's nachts volledig wolf zijn. Tijdens nieuwe maan en overdag zijn ze gewoon mens. De halfwolf blijft half wolf en half mens, dus ook overdag. Halfwolven worden dan ook vaak verbrand op de brandstapel in plaats van de weerwolf.
Er zijn mensen die de wolven hun leven geven in plaats van werk. De halfwolven zijn geliefde arbeiders omdat ze over het algemeen sterker zijn dan mensen. De mensen die dit voor de wolven doen zijn dan ook vaak mijneigenaren of houthakkers die personeel nodig hebben. Meestal is het leven daar zwaar en uit ellende pleegt zo'n halfwolf vaak zelfmoord. Daardoor blijft er vraag naar ze.
de halfwolf die de hoofdpersoon van mijn verhaal is is vegetariër
en erg vriendelijk, dus de algemene beschrijving past niet echt bij hem
zijn hier meer mensen die dat doen? in verhalen of tekeningen?
)
)
)