[TEK]Na lange tijd weer eens wat van mij!

Moderators: NadjaNadja, Essie73, Muiz, Polly, Telpeva, ynskek

Toevoegen aan eigen berichten
 
 
Anoniem

[TEK]Na lange tijd weer eens wat van mij!

Link naar dit bericht Geplaatst: 03-05-10 19:42

Hallo allemaal,


Zoals sommige onder jullie weten, heb ik een tijdje met een schouderblessure gelopen. En hierdoor liep het tekenen een beetje in de soep. Ik ben nu inmiddels (Bijna, alleen nog last met tillen) helemaal hersteld. En dus weer vollop aan het tekenen.

Ik heb wel een aantal tekeningen gemaakt in de afgelopen maanden. En daar wil ik er graag twee van laten zien.



Deze eerste is uit mijn slechte periode. Toen mijn schouder enorm slecht liep. Deze tekening was een kadootje voor mijn tandarts.
Mijn tandarts is een heerlijke lieve man (Jup, zelfs als die me pijn doet :') ), met vele prachtige westernpaarden (Onder andere Lil uss peppy, en zo nog wat bekende namen ;) ).
Ik ben bij hem op stal wezen kijken. Toen had hij helaas niet veel paarden op stal staan, de meeste waren op tournee.
Hij had er een aantal staan, waaronder deze prachtige hengst. Was nog een jong dier, de naam weet ik helaas niet meer.

Ik heb deze tekening voor hem gemaakt, als kadoo, dat hij altijd mijn tanden oplapt ( :') ), en voor de ervaring die hij mij gaf, om eens echte westernpaarden te komen bekijken!

Deze tekening is op a3, met grafiet gemaakt.

Afbeelding

Uploaded with ImageShack.us

Deze tweede tekening is een opdracht van een bokker.
Dit was mijn eerste echte opdracht op a2 formaat, en daarom wil ik deze met jullie delen. Om te kijken wat jullie ervan vinden.
Ook deze is met grafiet gemaakt.

Afbeelding

Uploaded with ImageShack.us

Ik ben nu inmiddels weer vollop aan het tekenen. En weer druk met opdrachten bezig. Dus jullie zullen weer regelmatig wat van mij horen!

xJolijn

Berichten: 2948
Geregistreerd: 15-03-09

Re: [TEK]Na lange tijd weer eens wat van mij!

Link naar dit bericht Geplaatst: 03-05-10 19:44

Mooi! Die eerste is echt prachtig! De 2e ook, ietwat blokkig in het gezicht, maar dat kan ook door de foto komen!

Anoniem

Re: [TEK]Na lange tijd weer eens wat van mij!

Link naar dit bericht Geplaatst: 03-05-10 19:53

Ja ik had helaas een niet al te beste foto genomen. Kan nu ook niet meer, daar hij al bij de eigenaar is.
Er valt ook een hoop detail in de bles weg. Die is in het echt niet geheel wit.

Bedankt voor je complimenten :D

Abrikoos
Berichten: 165
Geregistreerd: 11-10-09

Link naar dit bericht Geplaatst: 03-05-10 20:20

Ik vind ze erg mooi, veel detail. :)
maar ik vind bij de tweede tekening dat de oren één zwart gat zijn zeg maar en ook vooral bij de tweede dat de manen één plak zijn.. maar ik vind de hals echt weer super mooi!

Fnanne

Berichten: 14308
Geregistreerd: 08-07-04
Woonplaats: Iesselmuud'n

Re: [TEK]Na lange tijd weer eens wat van mij!

Link naar dit bericht Geplaatst: 04-05-10 08:54

Leuk weer eens wat van je te zien Astrid :j en fijn te lezen dat je schouder steeds weer wat beter meewerkt :)

Je hebt zo'n herkenbare manier van werken; dat vind ik echt sterk aan jouw tekeningen. Op de één of andere manier komt dat beter 'uit de verf' in tekening één dan in de tweede; daarbij stoort het hoekige (vlakkerige) wat je zo eigen is mij wat meer; zoals boven het oog. Bij de eerste werkt het voor mijn gevoel beter omdat je daar een totaal behoud; het past allemaal in elkaar en klopt gewoon.

Anoniem

Re: [TEK]Na lange tijd weer eens wat van mij!

Link naar dit bericht Geplaatst: 04-05-10 16:19

Sjee bedankt Tien :D

Erg leuk om te horen dat ik zo herkenbaar werk. De tweede vond ik nog best lastig vanwege het formaat, dus het kan zijn dat de verhoudingen ook niet helemaal perfect zijn. Is nog flink lastig op zon enorm formaat.

Bedankt Abrikoos! Bij de tweede tekening valt ietwat detail weg, in het echt zijn de manen wat meer gedetaileerd. De oren daar heb je gelijk in. Dit was op de foto ook zo donker. Ik had hier eerst een eigen inbreng in gemaakt, maar dat liep niet zoals het hoorde. En daarna alsnog besloten het zoals op de foto te maken.