Ik ben voor school druk bezig om paarden te verwerken in mijn werk, zowel qua tekenen/schilderen, en fotografie.
Gister heb ik de eerste paarden voor mijn fotoserie op de foto gezet, ik moet denk ik nog 1x terug om van een paar andere paarden foto's te maken.
Ik wil uiteindelijk een serie van 5 of 7 foto's hebben (elke foto ander paard) en dat printen op A1 of A0 formaat, als het af is zullen de foto's naast elkaar hangen met 1 of 2 meter tussenruimte tussen de foto's .
Hier onder staan al 4 foto's die ik eventueel ga gebruiken, dit is dus een tijdelijke selectie.
Deze foto's mogen absoluut NIET gebruik worden, voor welk doeleinde dan ook!
Ik ben beneiuwd wat jullie er tot nu toe van vinden, ik leg expres nog even niet mijn idee uit die achter de foto's zit, ben benieuwd wat jullie zeggen en vinden.
Als jullie zien wat ik met de foto's wil zeggen weet ik dat het me is gelukt, zo niet moet ik daar nog even aan werken
.Foto 1.
Foto 2.

Foto 3.

Foto4.

Dat was het dan tot zover
