
(Ojee, zie ik nu pas... zon is een beetje too much...) Het is een tribute naar Dawn...
Moderators: NadjaNadja, Essie73, Muiz, Polly, Telpeva, ynskek


Leuk ook dat je half half hebt gedaan!Saar___ schreef:Wauw, ik vind het een erg mooi schilderij. Ik zie aan je tekeningen/schilderijen dat je orka's erg realistisch zijn, en de paarden een hele eigen stijl hebben
Persoonlijk vind ik deze stijl mooierLeuk ook dat je half half hebt gedaan!
Ik vind de stippen die schuin over de tekening gaan niet mooi, maar dat is mijn mening, misschien komt het door de camera?

Maar ik denk dat je er nog veel meer kunt uithalen meen me te herinneren dat je ook een leuke had met ene pinguin op een stukje ijs, in een grote zee met een huge walvis? Dat blijft hangen, en dat verteld iets mede door de achtergrond, bij dit is het een orka op twee kleurvlakken.. snap je wat ik bedoel? Ik denk dat het met jou werk juist aansprekend is als het wat verteld!