Ik heb me er nooit zo in verdiept, maar zo'n camera wekt toch wel mijn interesse en ik wil graag meer leren. Vandaar dat ik hier wat heb rondgekeken en meer foto's zag die gemaakt zijn met een Nikon D3000. Daarom heb ik besloten om mijn eerste foto's te plaatsen.
Ik heb ze gewoon met de automatische stand gemaakt, omdat ik verder nog geen idee heb wat ik allemaal met deze camera kan. Ik moet dus nog een hoop leren. Wees daarom een beetje aardig voor me
Tips en adviezen zijn uiteraard welkom, daarom heb ik dit topic ook aangemaakt. 1.

Bij deze foto vind ik het zelf jammer dat de hond niet mooi in het midden is.
2.

Hier vind ik de sporen op straat een beetje storen.
3.

Achteraf had ik hier beter de hond er helemaal op kunnen zetten. Nu is er boven de hond zoveel 'loze' ruimte. Heb wel foto's waar dit beter is, maar die waren weer wat donkerder. Vond deze qua kleur het beste.
4.
Jammer van de riem. Ik heb nog geen ervaring met foto's bewerken, anders zou ik die wegwerken.
5.

Ook hier de riem. Verder vind ik de donkere achtergrond een beetje jammer. Daardoor komt de hond niet helemaal tot z'n recht.
Nou, ik ben heel benieuwd wat jullie er van vinden.
Brand los zou ik zeggen...
En hier had ik de hond van voren willen zien, je kan nu niet goed zien wat hij aan het doen is. En misschien had ik de foto op ooghoogte gemaakt maar ook dat zal wel smaak zijn. 
Zet hem voor een natuurlijke niet te drukke achtergrond en maak hem los of bewerk de foto achteraf. Ook bewerken is te leren en een riem wegwerken is vrij simpel.
Desnoods wil ik het voor je doen.