[FOTO] Bloody Sophie

Moderators: NadjaNadja, Essie73, Muiz, Polly, Telpeva, ynskek

Toevoegen aan eigen berichten
 
 
Anoniem

[FOTO] Bloody Sophie

Link naar dit bericht Geplaatst: 29-01-10 00:55

Ik schrok me vanmiddag rot toen ik in het kippenhok Sophie zag rondlopen met een bebloede nek. Dus mn werk gebeld dat ik wat later kwam en Sophietje gepakt en binnen behandeld. Omdat ze zo onder het bloed zit vanavond nog maar even een fototje geschoten want morgen gaat ze in bad ;) Het bloeden kwam overigens niet van haar nek, maar van haar nageltje en is inmiddels al gestopt met bloedden. Ondanks dat vond ik het toch wel een gelukte foto! Zowel haar nek als haar pootje op de foto, in een leuke positie *-:)

Afbeelding

Stopcontact
Berichten: 8860
Geregistreerd: 27-11-03

Re: [FOTO] Bloody Sophie

Link naar dit bericht Geplaatst: 29-01-10 16:36

Ik vind hem eerlijk gezegd eerder smerig..

Sorry, maar ik vind het geen mooie foto. De kip lijkt eerder vies dan bebloed. Heb je geflitst? Persoonlijk vind ik het licht een beetje hard.

MerelxG_R
Berichten: 2060
Geregistreerd: 05-09-07

Re: [FOTO] Bloody Sophie

Link naar dit bericht Geplaatst: 30-01-10 13:59

Ik vind dit meer een htk foto, een kip die er niet al te fris uitziet. Ik zou hem persoonlijk in deze situatie niet hebben gefotografeerd. Nee sorry, vind hem niets ;)

JoliekeDH

Berichten: 858
Geregistreerd: 31-05-06
Woonplaats: Gouda

Re: [FOTO] Bloody Sophie

Link naar dit bericht Geplaatst: 03-02-10 08:24

Wel knap gemaakt,
ik weet dat kippen niet zo makkelijk zijn xD.
Eerlijk gezegd was het even zoeken naar het bebloede pootje,
maar het idee is leuk.