
Wij hebben op het moment i.v.m. meerdaagse reizen op school een aangepast rooster met workshops.
Vandaag kregen we 2 uurtjes fotografie.
Je kon verschillende onderwerpen kiezen waarvoor je in en om de school foto's moest maken (zoals perspectief, lijnen en vormen, contrast enz.)
Nu wil ik een aantal foto's laten zien, misschien hebben jullie wat tips?
Maar ik heb ook nog een vraagje..
Ik fotografeer met een Nikon D40 (vandaag met de standaardlens) maar heel vaak als ik de foto wilde maken, deed hij het niet?
Ik heb verschillende standen uitgeprobeerd, maar dan nog niet, vooral als ik erg ver wilde inzoomen voor macrofoto's.
Hoe komt dit en hoe kan ik dit oplossen?
En nog even enkele foto's:
1. Deze voor het perspectief en camerastandpunt was ook een onderwerp, dus vanaf de grond genomen. Ik had hem zelf liever wat scherper gezien..

2. Bij deze foto vind ik het heel vreemd dat ie zo donker werd, maar vind het wel wat hebben
Ik had alleen de achtergrond dan liever helemaal zwart gezien (photoshop? Dat doen ze met blackfoto's toch ook?) 
3. Deze voor de scherpte-diepte, perspectief en lijnen-vormen.

4. Deze vind ik opzich heel mooi geworden, ik had alleen graag het eerste handvat scherp gezien en de rest steeds minder. Hoe krijg ik dat voor elkaar?

Ik hoop dat jullie me een beetje tips kunnen geven! De lerares die het gaf heeft er namelijk ook geen bal verstand van en ik wil wel meer leren
)