wauwww hihi, vind ze helemaal geweldig! heel leuk, heb geen commentaar! mag ik vragen met welke lens je deze foto's gemaakt hebt?
Babeth
Berichten: 9333
Geregistreerd: 18-06-04
Woonplaats: Jupiter, FL, USA
Geplaatst: 25-04-09 22:37
Jammer dat er wat kleine delen een beetje overbelicht zijn, want het zijn hele mooie en scherpe foto's! Alleen de 2e had ik persoonlijk mooier gevonden als de mond ook scherp was en het rechteroog ook. (In dat oog lijkt een klein beetje scherpteverlies, maar kan ook door het licht komen.) Welke macrolens heb je?
Bedankt voor jullie reacties! Ik ben het met jullie eens over de onscherpte op sommige gedelen. Ik had het diafragma te hoog ingesteld, waardoor er een iets te klein scherp vlak is.
Ik fotografeer met de Sony A350 met de 70-300mm f/4-5.6 DG MACRO.
Gaaf gedaan Eef! De eerste spreekt mij het meeste aan. Ik zou hem nog wat met photoshop verscherpen. Gewoon een unsharp mask erover heen. Dan is het een heel ander plaatje