Nu heb ik voor het eerst geprobeerd om Bowie te schilderen. Bo is mijn shetlander, foto's vind je in mijn profiel. Dit schilderij is gemaakt met acrylverf op voorgespannen doek. Tips en commentaar zijn van harte welkom. Er zullen nog meer schilderijen gaan volgen, en ik wil graag leren, dus kom maar op! Vooral het 'verzinnen' van een goede achtergrond vind ik niet meevallen!
Ik heb niet geprobeerd om in zo veel mogelijk detail te schilderen. Juist een iets grovere manier van werken staat mij aan. Ik heb ook geen voorschets o.i.d. gemaakt, maar ben 'gewoon maar begonnen'. Misschien ben ik niet geduldig genoeg, misschien is dit gewoon mijn stijl (in ontwikkeling)... daar ben ik nog niet helemaal uit

Dit was het schilderij na het maken van de achtergrond en een eerste laag:

En dit is het eindresultaat (ik wilde eigenlijk van elke stap een foto maken, maar vergat dat steeds...):

Door het felle zonlicht is de rechterkant van het hoofd wat licht op de foto, en zie je de structuur van de verf duidelijker dan in het echt.
Ik ben erg benieuwd naar jullie mening!